Olga Frycz - wiek, wzrost, ciąża, dzieci, partner, Instagram. Kim jest?

2021-10-26 15:55 kru
Olga Frycz - wiek, wzrost, urodziła, ciąża, dzieci, partner, Instagram. Kim jest?
Autor: Justyna ROJEK/East News

Olga Frycz to jedno z bardziej znanych nazwisk polskiego show-biznesu. Prywatnie jest ona córką popularnego aktora Jana Frycza. Fani artystki szukają w Internecie informacji dotyczących jej życia prywatnego. Już teraz zobaczcie, co udało nam się ustalić!

Olga Frycz - wiek, wzrost, ciąża, dzieci, partner, Instagram. Kim jest? Takich informacji zaineresowani życiem aktorki szukają najczęściej. Olga Frycz z zawodu, tak jak jej ojciec jest aktorką. Co więcej, prowadzi własne wydawnictwo Blueness. Frycz zagrała w licznych produkcjach serialowych m.in. M jak Miłość czy Ojciec Mateusz. Obrazy wielkiego ekranu również nie są jej obce. Mogliśmy oglądać ją we Wszystko, co kocham czy Bożych skrawkach. Za kreację aktorską w pierwszym z wymienionych tytułów otrzymała Orła w kategorii główna rola kobieca. Znamy więcej szczegółów z jej życia. Poznajcie je już teraz!

Filmy, które zniszczyły kariery znanych aktorów. To największy błąd, jaki popełnili?

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

Olga Frycz - wiek

Olga Frycz urodziła się 23 października 1986 roku. Ma teraz 35 lat.

Olga Frycz - wzrost

Aktorka mierzy 161 cm.

Olga Frycz - ciąża

18 października 2021 roku Olga Frycz miała duży powód do świętowania. Na świat przyszła jej druga córka. Dziewczynka otrzymała imię Zofia.

Olga Frycz - dzieci

Ze związku z trenerem Grzegorzem Sobieszkiem ma córkę Helenę. Od 2021 roku jest matką dwóch pociech.

Olga Frycz - partner

Mimo zaręczyn jej związek z Grzegorzem Sobieszkiem zakończył się. W mediach społecznościowych Olga Frycz poinformowała, że ojcem jej drugiego dziecka jest podróżnik Łukasz Nowak. Bardzo możliwe, że jest on jej nowym partnerem.

Olga Frycz - Instagram

Aktorka prowadzi profil na Instagramie, gdzie regularnie publikuje posty. Znajdziecie ją pod nazwą @tojafrycz

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE