Nasz Nowy Dom

i

Autor: Materiały Prasowe

Nasz nowy dom 2022 - kiedy i o której oglądać? Dni i godziny emisji 18. sezonu

2022-02-22 17:08

Przed nami 18. sezon programu Nasz nowy dom, który odmienia życie rodzin ciężko doświadczonych przez los. Od prawie 9 lat ekipa fachowców pod czujnym okiem Katarzyny Dowbor przeprowadza remonty domów i mieszkań. Do tej pory pomogli ponad 250 rodzinom! Kiedy i gdzie będzie można oglądać show? Sprawdź w ESKA Cinema!

W programie Nasz nowy dom czekają nas kolejne poruszające historie i 12 remontów, z których każdy będzie ogromnym wyzwaniem. Ekipa ponownie przemierzy Polskę wzdłuż i wszerz, by wyciągnąć pomocną dłoń dla kolejnych potrzebujących rodzin. Pojawią się m.in. w Radomiu, na Podlasiu, na Śląsku i Zamojszczyźnie. W pierwszym odcinku nowego sezonu ekipa "Naszego nowego domu" odwiedzi Tychy, gdzie w części starego ceglanego domu mieszka pani Lidia ze swoją wnuczką Kornelią. Widzów może zastanawiać, kiedy i gdzie emitowane będą nowe odcinki ich ulubionego programu. Okazuje się, że pojawią się zarówno w telewizji, jak i internecie. Plan emisji Naszego nowego domu zdradzamy niżej.

Nasz nowy dom: Sąsiadka bohaterki z WIELKĄ SCENĄ ZAZDROŚCI! SZOK!

ESKA XD #042 - BATMAN, EUROWIZJA, MIŁOŚĆ, SAMOCHODY

Nasz nowy dom 2022 - transmisja w TV i ONLINE

Jeden z ulubionych programów polskich widzów powraca na antenę! Premierowe odcinki Naszego nowego domu będzie można oglądać w każdy czwartek, od 3 marca, o godzinie 20:05 na antenie Polsatu. Odcinki będą dostępne także w serwisie Polsat GO.

Nasz nowy dom 2022 - ekipa

W 18. sezonie z remontami zmierzy się znana już widzom drużyna architektów: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz niezawodni kierownicy budowy: Artur Witkowski, Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak. Prowadzącą niezmiennie będzie Katarzyna Dowbor.