Naga broń powróci z Liamem Neesonem w głównej roli?

i

Autor: Paramount pictures/Collection Christophel/East News "Naga broń" powróci z Liamem Neesonem w głównej roli?

"Naga broń" powraca! Kultowa seria komediowa doczeka się nowej odsłony? W obsadzie wielka gwiazda

2022-10-14 13:54

Liam Neeson następcą Lesliego Nielsena? "Naga broń" może powrócić w zupełnie nowej, odświeżonej wersji. Co już wiemy o projekcie?

"Naga broń" to kultowa już seria komediowa, która zadebiutowała w 1988 roku i szturmem podbiła serca widzów. Główną gwiazdą parodii filmów sensacyjnych był Leslie Nielsen, którego teraz zastąpić może Liam Neeson. Najnowsze doniesienia z obozu Paramount wskazują, że studio pracuje nad nową odsłoną "Nagiej broni", wszystko zależy jednak od decyzji aktora. 

"Naga broń" powróci z Liamem Neesonem w głównej roli?

O planach na kontynuację "Nagiej broni" Liam Neeson wspominał już przed niespełna dwoma laty. Studio Paramount Pictures zwróciło się do niego z propozycją zagrania głównego bohatera odświeżonej wersji, jednak później słuch o projekcie zaginął. Teraz jednak, jak podaje Deadline, prace nad filmem miały ruszyć pełną parą. Doniesienia z obozu Paramount wskazują, że wytwórnia da zielone światło na realizację, gdy tylko Neeson podpisze kontrakt. 

Reżyserią nowej "Nagiej broni" miałby zająć się Akiva Schaffer, pracując na bazie scenariusza opracowanego przez Dana Gregora i Douga Manda. Skład ten współpracował już ze sobą przy realizacji filmu "Chip i Dale: Brygada RR" na potrzeby Disney+. Szczegóły fabularne kontynuacji owiane są oczywiście tajemnicą, ale krąży pogłoska jakoby bohater grany przez Neesona miał być synem Franka Drebina, w którego przed laty wcielał się Leslie Nielsen. 

Kultowe polskie komedie: jak dobrze jest znasz? QUIZ, który rozwiążą tylko prawdziwi znawcy

Pytanie 1 z 10
Uzupełnij cytat: "Dawno temu ja też zaufałem pewnej kobiecie i wtedy dałbym sobie za nią ... uciąć"
Polskie komedie: quiz
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE