Mert Ramazan Demir

i

Autor: Instagram.com/mertramazandemir Mert Ramazan Demir z serialu "Złoty chłopak"

Tureckie gwiazdy

Mert Ramazan Demir gra Ferita w serialu Złoty chłopak. Co wiemy o młodym tureckim aktorze?

2023-08-30 15:30

Mert Ramazan Demir to aktor, którego polska publiczność mogła poznać dzięki tureckiej telenoweli Złoty chłopak. Przystojny gwiazdor wciela się w postać głównego bohatera. Widzowie, którzy wciągnęli się w serial, chcieliby wiedzieć więcej na temat aktora, którego widzą w każdym odcinku. Kim jest Mert Ramazan Demir?

Mert Ramazan Demir urodził się 28 stycznia 1998 roku w mieście Şile w okolicach Stambułu. Już jako nastolatek wiedział, że chce być aktorem. To marzenie pojawiło się, gdy jego brat grał w przedstawieniu teatralnym, a on mógł obserwować jego przygotowania. Mert ukończył studia na Uniwersytecie Marmara w Stambule, a później rozpoczął kurs aktorski w Anlatim Iletisim ve Michelle Danner Acting Studio. W 2017 roku dostał rolę w serialu Hayat Bazen Tatlidir. Wtedy jego kariera aktorska zaczęła rozkwitać. Pomimo młodego wieku, Mert ma w swojej filmografii już ponad dziesięć tytułów. Aktorstwo nie jest jednak jego jedyną pasją. Turecki gwiazdor gra też na fortepianie, a dodatkowo tańczył hip-hop.

Złoty chłopak - kto jest kim? Aktorzy i bohaterowie z tureckiego serialu [GALERIA]

Najpopularniejsze tureckie seriale ostatnich lat

Mert Ramazan Demir - życie prywatne

Niewiele wiadomo na temat życia prywatnego aktora, ale tureckie media spekulowały o jego przelotnym romansie z Afra Saraçoğlu, która w Złotym chłopaku gra Seyran. Cała relacja owiana jest skandalem. Plotkowano, że Mert był powodem rozstania Afry z jej poprzednim partnerem. Inne źródła podawały, że związek z Afrą nie udał się, ponieważ Mert miał romans z inną aktorką - Hafsanur Sancaktutan.

Mert Ramazan Demir - Instagram

Mert Ramazan Demir jest przystojnym mężczyzną, a więc jego Instagram cieszy się dużym zainteresowaniem. Jego profil obserwuje prawie 4 miliony osób, a znane marki chętnie z nim współpracują. Kilka opublikowanych przez niego postów zamieszczamy niżej.