Matki równoległe - kiedy w Polsce nowy film Almodovara? Obsada, premiera, zwiastun

2021-07-28 16:25 Adrian Rybak
Matki równoległe
Autor: Youtube.com/Sony Pictures Classics

Matki równoległe to nowy film reżysera Pedro Almodovara, uzanawanego za jednego z najlepszych reżyserów w Europie. Ogłoszono datę premiery nowej hiszpańskiej produkcji, która jest jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów sezonu. Kiedy trafi do kin w Polsce? Kto znalazł się w obsadzie? Czy jest już zwiastun?

Matki równoległe to film, który wkrótce ma przyciągnąć przed wielkie ekrany wielu widzów. To zdecydowanie najbardziej wyczekiwana hiszpańska produkcja 2021. Pedro Almodovar jest synonimem jakości. Jego filmy są zawsze na bardzo wysokim poziomie. Madres paralelas, czyli po polsku Matki równoległe, to jego najnowsza propozycja, która będzie miała swoją premierę na festiwalu w Wenecji. W związku z tym opublikowano już zwiastun, który można zobaczyć niżej. O czym jest film? Jak zdradzili producenci, bohaterkami są Janis i Ana, które poznają się na porodówce. Obie zostają samotnymi matkami, które zaszły w niechciane ciąże. Janis jest dojrzałą kobietą, a Ana nastolatką. Podobne doświadczenia sprawią, że kobiety połączy ich niesamowita więź. Kiedy film trafi do kin w Polsce?

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Matki równoległe - kiedy premiera w Polsce?

Matki równoległe po raz pierwszy zostaną pokazane 1 września 2021. Stanie się to właśnie na festiwalu w Wenecji. Premiera kinowa jest jednak przewidziana kilka miesięcy później. Według najnowszych informacji, Matki równoległe będzie można zobaczyć w kinie 24 grudnia, czyli w Wigilię.

Matki równoległe - obsada

  • Penélope Cruz - Janis
  • Aitana Sánchez-Gijón - Teresa
  • Milena Smit - Ana
  • Israel Elejalde
  • Julieta Serrano
  • Rossy de Palma
  • Daniela Santiago
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE