Rodzinka.pl

Maciej Musiał był gwiazdą "Rodzinki.pl". Tak zareagował na doniesienia o wznowieniu produkcji

2024-04-22 21:47

Rodzinka.pl była jednym z najpopularniejszych seriali Telewizji Polskiej. Niestety, ku rozpaczy fanów produkcji publiczny nadawca niemalże z dnia na dzień zakończył emisję, co spotkało się z głosami niezadowolenia. Niedawno w mediach pojawiły się doniesienia, że serial znów powróci na antenę. Maciej Musiał, który wcielał się w produkcji w Tomasza Boskiego, w jednym z wywiadów wyjawił, co myśli o tym pomyśle.

Oparty na kanadyjskim pierwowzorze "Les Parent" serial komediowy "Rodzinka.pl" zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej w marcu 2011 roku. W głównych rolach mogliśmy zobaczyć: Małgorzatę Kożuchowską jako Natalię Boską, Tomasza Karolaka jako Ludwika Boskiego, Macieja Musiała jako Tomka, Adama Zdrójkowskiego jako Kubę oraz Mateusza Pawłowskiego jako Kacperka. To właśnie "Rodzinka.pl" otworzyła drzwi do kariery Maciejowi Musiałowi, Adamowi Zdrójkowskiemu i Julii Wieniawie.

To dlatego Maciej Musiał nie prosi o głosy w "Tańcu z gwiazdami"

"Rodzinka.pl" wróci na ekrany?

Od czasu emisji ostatniego odcinka uwielbianego przez widzów serialu minęło cztery lata, a widzowie nadal domagają się wznowienia produkcji. Okazuje się, że ich prośby mogą zostać niebawem wysłuchane. W mediach pojawiły się doniesienia, że publiczny nadawca ma niebawem rozpocząć zdjęcia do kontynuacji serialu. Według doniesień portalu Świat Gwiazd miałyby one ruszyć wraz z początkiem nowego roku.

Zdjęcia mają ruszyć w styczniu. Obecnie trwają prace nad scenariuszem. Kontaktowano się już z gwiazdami, które ten serial tworzyły i większość z nich wyraziła chęć powrotu na plan. Na pewno oferty otrzymali już Tomasz Karolak, Julia Wieniawa i Małgorzata Kożuchowska. Wszystko wskazuje na to, że po latach znów wcielą się w tak bardzo lubiane postaci - miał wyjawić portalowi anonimowy informator.

Maciej Musiał zabrał głos w sprawie wznowienia produkcji "Rodzinki.pl"

Maciej Musiał w serialu "Rodzinka.pl" wcielał się w rolę najstarszego syna rodziny Boskich - Tomka. Dorastał on na oczach widzów, a rola w produkcji otworzyła przed nim drzwi do filmowej kariery. Aktor obecnie walczy również o Kryształową Kulę w tanecznym show stacji Polsat "Taniec z gwiazdami". W rozmowie z serwisem Plejada wyjawił, że słyszał o doniesieniach w sprawie wznowienia zdjęć do serialu.

Coś tam słyszałem. Nie wiem, na ile rzeczywiście to jest długa bardzo droga. Telewizja Polska też jest w specyficznym momencie teraz. Wiele rzeczy musi się wyklarować, ale na pewno jakieś rozmowy są na ten temat prowadzone. No i zobaczymy - powiedział.

Czy aktor zgodziłby się ponownie wcielić w rolę Tomka? Aktor odpowiedział, że nie wyklucza takiej możliwości, stawia jednak jeden warunek.

Zobaczymy, w którym kierunku pójdzie Patryk Yoka. Na pewno najważniejsze jest to, że jeżeli będziemy to robić, to w tym dawnym składzie, dowodzonym kreatywnie przez Patryka Yokę, który jest wybitnym twórcą - wyznał Maciej Musiał.

Chcielibyście, żeby serial "Rodzinka.pl" wrócił na ekrany? Myślicie, że powinien być kontynuowany z tą samą obsadą, a może należałoby wpleść nowe wątki i bohaterów?

Listen on Spreaker.