M jak miłość: Anna Mucha odejdzie z obsady? Wiemy, co spotka serialową Magdę!

i

Autor: TVP M jak miłość: Anna Mucha odejdzie z obsady? Wiemy, co spotka serialową Magdę!

Polskie seriale

“M jak miłość”: Anna Mucha odejdzie z obsady? Wiemy, co spotka serialową Magdę!

2024-01-22 19:16

Anna Mucha dostała pracę w nowym programie TVN-u, a Magda Budzyńska w “M jak miłość” wyjedzie za granicę – czy to oznacza, że na zawsze pożegnamy uwielbianą bohaterkę?

Anna Mucha w “Czas na Show. Drag Me Out” – czego dotyczy program?

Jak podaje serwis Wirtualne Media, Anna Mucha już wkrótce zaprezentuje się w nowym formacie telewizji TVN, “Czas na Show. Drag Me Out”. Program z grubsza polegać będzie na tym, że celebryci wraz z performerkami drag będą tworzyć rozmaite transformacje sceniczne. U boku Anny Muchy mamy zobaczyć m.in. Michała Szpaka i Andrzeja Seweryna (który zagrał drag queen w netfliksowym serialu “Królowa”). Show wystartuje wiosną 2024 roku.

CZYTAJ TEŻ: Najgłośniejsze odejścia aktorów z polskich seriali. Socha, Kożuchowska i nie tylko [GALERIA]

Anna Mucha odchodzi z “M jak miłość”? Co dalej z Magdą Budzyńską?

Czy to oznacza, że Anna Mucha nie zdoła pogodzić dwój projektów i zniknie z “M jak miłość”? Wiemy już, że grana przez nią Magda wyjdzie z synem do Londynu, bo pomóc mu rozpocząć nowe życie w Wielkiej Brytanii. Fani “Emki” z miejsca zaczęli się obawiać, że kobieta już nie wróci.

Choć nie mamy oficjalnych informacji, uspokajamy – odcinki “M jak miłość” kręcone są z odpowiednim wyprzedzeniem i gdyby gwiazda miała rzeczywiście odejść na dobre z serialu, zapewne otrzymalibyśmy już oficjalne pożegnanie. Na konkrety przyjdzie nam jednak jeszcze poczekać.

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Listen on Spreaker.