Legalna blondynka 3: film potwierdzony! Zwiastun, premiera, obsada

2018-06-06 14:17
Legalna blondynka 3
Autor: screen youtube.com/user/oldhollywoodtrailers screen youtube.com

Legalna blondynka 3: film o przygodach Elle Woods powróci na ekrany kin! Czy w tej legendarnej roli znów zobaczymy Reese Witherspoon?

Legalna blondynka 3: zwiastun, premiera, obsada - co już wiadomo na temat kolejnej części filmu o ambitnej blondwłosej prawniczce z Harvardu? Fanów tej serii na pewno ucieszy fakt, że historię Elle Woods na dużym ekranie będziemy mogli obejrzeć już po raz 3! Czy Reese Witherspoon ponownie wcieli się w główną rolę?

Legalna blondynka 3: zwiastun, premiera, obsada

Pierwsza część komedii o dziewczynie, która planując odzyskać ukochanego, postanowiła pójść razem z nim na Harvarad, miała swoją premierę 17 lat temu! W tytułową rolę wcieliła się Reese Witherspoon. Film doczekał się kontynuacji w 2003 roku, postać Elle Woods ponownie zagrała w nim ta sama aktorka.

Elsa, Anna i pozostałe księżniczki Disneya razem w nowym filmie! ZWIASTUN

Teraz Reese Witherspoon ma stać się legalną blondynką po raz trzeci! Jak podaje Filmweb, klimat filmu ma być podobny do tego, co mieliśmy okazję zobaczyć w pierwszej części, a fabuła ma poruszać kwestie związane z równouprawnieniem oraz ruchem MeToo. Fani pierwszego filmu z serii Legalnej blondynki na pewno bardzo dobrze pamiętają zresztą, że mimo że jest to lekka, pozytywna komedia, poważne wątki związane właśnie z traktowaniem kobiet, również się w nim znalazły.

Za scenariusz odpowiadają Kirsten Kiwi Smith i Karen McCullah, które pracowały przy pierwszej części filmu. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE