Elsa, Anna i pozostałe księżniczki Disneya razem w nowym filmie! ZWIASTUN

2018-06-05 12:06
Elsa, Anna i pozostałe księżniczki Disneya razem w nowym filmie! ZWIASTUN
Autor: screen youtube.com/user/FreestyleReplay screen youtube.com

Bohaterki Krainy lodu pojawią się wspólnie z pozostałymi księżniczkami Disneya w nowym pełnometrażowym filmie! Co to za produkcja? Zobacz zwiastun!

Bohaterki Krainy lodu ponownie pojawią się w pełnometrażowym filmie - i to nie same! W nowej produkcji Disneya zobaczymy wszystkie dobrze znane księżniczki: Roszpunkę, Pocahontas, Vaianę czy Merdię. O czym będzie nowa animacja i kiedy zobaczymy ją w kinach? Co więcej, film ma już swój zwiastun - zapowiada się naprawdę obiecująco!

Księżczniki Disneya w jednym filmie!

Na ten dzień czekały z pewnością nie tylko rzesze fanów mieszkanek Arendelle, ale wszystkich disneyowskich księżniczek. Studio Walta Disneya stworzyło film, w którym na jednym ekranie zobaczymy Elsę, Annę, Pocahontas, Roszpunkę, Aurorę, Tianę, Dżasminę, Śnieżkę, Vaianę oraz Kopciuszka!

Disney: premiery najbardziej oczekiwanych filmów, które musisz obejrzeć!

Księżniczki wystąpią wspólnie w kontynuacji przygód Ralpha Demolki - Ralph Demolka w internecie, którego polska premiera zaplanowana jest na 11 stycznia 2019. Anna, Elsa i ich pozostałe przyjaciółki pojawiły się razem w zwiastunie filmu, który ukazał się na początku czerwca. Jak wskazuje tytuł, bohaterowie pierwszej części filmu, Ralph i Wandelopa ze swoich gier przeniosą się do sieci - i właśnie tam Wandelopa spotka mieszkanki Arendelle i ich koleżanki.

Ralph Demolka 2 - o czym będzie?

'Akcja filmu "Ralph Demolka w internecie" przenosi się z salonu gier do nieznanego i stale rozwijającego się świata internetu. Przy czym nie ma ostatecznej pewności, czy internet przetrwa demolkę Ralpha...

Ralph, czarny charakter gry wideo wraz z przyjaciółką Wandelopą von Cuks stawiają wszystko na jedną kartę i wyruszają na tułaczkę po sieci w poszukiwaniu części zamiennej, która uratuje grę Wandelopy. Zagubieni w nieznanym świecie bohaterowie zdają się w swojej wędrówce na internetową społeczność, w tym twórcę stron internetowych i biznesmena imieniem Yesss będącego głównym algorytmem i duszą popularnej strony "BuzzzTube".

[opis dystrybutora kino]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE