Gwiazdy

Laura Samojłowicz była gwiazdą serialu "Hotel 52". Zniknęła w atmosferze skandalu. Szok, jak teraz wygląda!

Laura Samojłowicz, ponad dziesięć lat temu, urzekła fanów rolą Natalii w serialu "Hotel 52", z którą... rozstała się w atmosferze skandalu. Po aferze zniknęła na jakiś czas z przestrzeni publicznej. Aktorka przeszła też metamorfozę i dziś wygląda zupełnie inaczej! Laura Samojłowicz ma dziś bardzo krótkie włosy. Zobacz, jak się zmieniła.

Spis treści

  1. Kim jest Laura Samojłowicz? 
  2. Laura Samojłowicz zniknęła w atmosferze skandalu 
  3. Powrót Laury Samojłowicz 
  4. Laura Samojłowicz przeszła metamorfozę. Nie do wiary, jak dziś wygląda aktorka! 

Kim jest Laura Samojłowicz? 

Laura Samojłowicz to polska aktorka serialowa, która zaczęła pojawiać się na ekranach w 2007 roku. Jedną z ról którą była związana najdłużej była postać Mai Chojnackiej w "M jak miłość". W 2010 roku została gwiazdą serialu "Hotel 52", w którym wcieliła się w rolę Natalii Lipskiej. Widzowie pokochali ją za tę postać, a w tym czasie aktorka cieszyła się bardzo dużą rozpoznawalnością. 

Laura Samojłowicz urodziła się w Hamburgu, jednak jako czterolatka przyjechała z rodzicami do Polski. Jest absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej i posiadaczką pięknego głosu! W 2009 roku została zwyciężczynią 5. edycji programu "Jak oni śpiewają" oraz zaśpiewała na Festiwalu "Top Trendy" w Sopocie. 

Laura Samojłowicz zniknęła w atmosferze skandalu 

Po trzech latach grania Natalii w "Hotelu 52" Laura Samojłowicz podjęła decyzję o odejściu z produkcji. Choć serial przyniósł jej rozpoznawalność, rozstała się z nim w atmosferze niemałego skandalu. Aktorka miała oskarżyć reżysera i scenarzystę serialu o nadużywanie alkoholu. Jej oskarżenia okazały się być bezpodstawne, bo badanie alkomatem nie wskazało obecności alkoholu w ich krwi. Nie obyło się bez kary pieniężnej, którą Samojłowicz musiała zapłacić za przerwanie dnia zdjęciowego. 

Aktorka zerwała z show-biznesem i wyjechała za granicę. Przez kilka lat mieszkała między innymi w Berlinie, a później w Tajlandii, gdzie m.in. śpiewała w hotelu. 

Zapakowałam samochód, który wygrałam w "Jak oni śpiewają" i wyjechałam z myślą zbudowania swego życia na nowo. Znam doskonale język niemiecki, w Berlinie miałam znajomych. W Polsce byłam wycieńczona. Przez sześć lat pracowałam non stop. Czułam się jak w pułapce, z której muszę się natychmiast wydostać - wyznała w rozmowie z "Na Żywo". 

Powrót Laury Samojłowicz 

Dopiero w 2018 roku Laura Samojłowicz zaczęła znów pojawiać się na ekranach. Najpierw zagrała w jednym z odcinków serialu "Ślad", a następnie została Kariną w "Policjantki i policjanci". W latach 2020-2021 wcielała się w postać Wiktorii w "Gliniarzach", a ostatnio można ją było zobaczyć w paradokumencie "Ukryta Prawda". 

Po swoim powrocie ponownie spróbowała swoich sił na muzycznej scenie, biorąc udział w przesłuchaniach w ciemno do 6. edycji "The Voice of Poland". Swoim występem nie odwróciła jednak żadnego z foteli jurorów. 

W 2023 roku widzów zaskoczyła informacja, że Laura Samojłowicz pojawiła się na castingu do "Top model!". 38-latka nie przekonała jednak do siebie jurorów. 

Czytaj także: "Plebania". Weronika Parys była dziecięcą gwiazdą serialu. Jak potoczyły się losy aktorki, która przez lata wcielała się w rolę Kasi?

Laura Samojłowicz przeszła metamorfozę. Nie do wiary, jak dziś wygląda aktorka! 

Laura Samojłowicz przez lata mocno zmieniła swój wizerunek, a jej ostatnia metamorfoza dosłownie wgniata w fotel! Aktorka kilkukrotnie eksperymentowała z fryzurą, raz mając ciemne, a raz blond włosy. Na jednym z eventów pojawiła się nawet w... czerwonej czuprynie!

Aktualnie aktorka jest obcięta na zapałkę. Co więcej, najpewniej przestała farbować włosy, bo na jej głowie widać siwiznę. Zobacz w galerii, jak dziś wygląda Laura Samojowicz z "Hotelu 52".  

Anna Guzik jakiej nie znacie. Aktorka schudła 14 kilogramów!