KTOŚ, GDZIEŚ - nowy komediowy serial podbija HBO. O czym jest? Kiedy kolejne odcinki?

2022-01-18 10:39 Leon Pietrzak
Ktoś, gdzieś
Autor: Screen z YouTube/HBO

Nowy komediowy serial HBO skradł serca użytkowników. KTOŚ, GDZIEŚ to historia osoby, która ma wrażenie, że nie pasuje do swojego miasteczka. Pierwszy odcinek pojawił się na platformie 17 stycznia. Kiedy będą następne?

O czym jest serial "Ktoś, gdzieś"? Kiedy nowe odcinki? Każdego miesiąca platformy stremingowe aktualizują swoje filmowe biblioteki. Nie inaczej jest z HBO, gdzie coraz częściej pojawiają się seriale, o których mówi cały świat. Jesienią pojawiła się znakomita "Sukcesja", a w styczniu kolejny sezon "Euforii", który uważany jest za jedną z lepszych produkcji w serwisie. Nowości nie brakuje i widzowie nie mogą narzekać na nudę. W poniedziałek 17 stycznia 2022 pojawił się nowy komediowy serial "Ktoś, gdzieś" i bardzo szybko spodobał się widzom. Na stronię dostępny jest dopiero pierwszy odcinek. Ile będzie wszystkich? Kiedy oglądać? Odpowiadamy!

KTOŚ, GDZIEŚ - o czym jest?

Bohaterką serialu komediowego jest Sam Miller, na pozór typowa mieszkanka stanu Kansas, która ma wrażenie, że nie pasuje do swojego rodzinnego miasteczka. Historia zainspirowana jest życiem komiczki Bridget Everett, która sama pojawia się w głównej roli. Śpiew jest dla niej ucieczką od prawdziwego życia i dzięki niemu może w pełni się wyrażać.

Sonda
Czy widziałeś/widziałaś już nowy serial HBO "Ktoś, Gdzieś"?

KTOŚ, GDZIEŚ - kiedy oglądać nowe odcinki?

Pierwszy epizod serialu, który został przyjęty bardzo dobrze przez użytkowników serwisu, można już obejrzeć na platformie HBO GO. Premiery kolejnych sześciu odcinków będą pojawiać się co tydzień, w każdy poniedziałek.

Stranger Things 4, Skazana, Euforia 2 [NOWOŚCI Netflix, Player, HBO] | ESKA XD - Hotplota #39
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE