Czas na show. Drag Me Out

i

Autor: akpa

Programy

Kto wygrał "Czas na show. Drag me out"? Oto zwycięzcy pierwszej edycji programu

2024-04-10 11:57

"Czas na show. Drag me out" to prawdopodobnie najbardziej kontrowersyjny program rozrywkowy tego sezonu. Pierwsza edycja dobiegła już końca. We wtorek 9 kwietnia na antenie stacji TVN wyemitowano ostatni odcinek. Poznaliśmy w nim zwycięzców. Kto sięgnął po główną nagrodę? Znamy wyniki wielkiego finału.

Program "Czas na show. Drag me out" zagościł na antenie stacji TVN wiosną tego roku. W tym wyjątkowym reality show znani mężczyźni musieli zmierzyć się z ogromnym wyzwaniem: zostać drag queen. Z pomocą profesjonalnym partnerek muszą znaleźć w sobie pierwiastek kobiecości, założyć szpilki, sukienki, peruki i przygotować makijaż, a następnie dać show na scenie. Dla nich było to duże wyzwanie, ponieważ muszą pokonać własne słabości i znaleźć w sobie tyle dystansu i pewności siebie, aby sprostać wyzwaniu. Ich umiejętności i postępy oceniało trzyosobowe jury w składzie: Andrzej Seweryn, Anna Mucha i Michał Szpak. Kto okazał się najlepszy? Zwycięzców poznaliśmy w wielkim finale wyemitowanym 9 kwietnia.

Drag Me Out

"Czas na show. Drag me out" - zwycięzcy

Znamy już oficjalne wyniki finałowego odcinka programu "Czas na show. Drag me out". Zwycięzcami okazali się Marcin Łopucki i jego mentorka Twoja Stara. W ostatatecznej walce o zwycięstwo pokonali Tomasza Karolaka i Himerę oraz Michała Mikołajczaka i Gąsiu. Marcin i Twoja Stara zdobyli złote korony.

"Czas na show. Drag me out" - czy będzie druga edycja?

Na razie nie ma żadnych informacji na ten temat drugiej edycji "Czas na show. Drag me out". Media informowały jednak o niskich wynikach oglądalności ostatnich odcinków. Decyzja o realizacji nowego sezonu będzie zależała od tego, czy stacja TVN była zadowolona z popularności show.