Królowe życia sezon 7 odc. 11 i 12: Dagmara z Jackiem piszą podanie do burmistrza. Kasia pomaga mamie w pracach ogrodowych

2019-10-11 15:20
Królowe życia
Autor: Materiały Prasowe

Dagmara od niedawna musi mierzyć się z problemami, z którymi na co dzień borykają się ludzie na wózkach inwalidzkich. Jej przejścia sprawią, że zdecyduje się z pomocą Jacka napisać podanie do burmistrza miasta. Królowa nigdy nie jest obojętna na ludzką krzywdę, więc nie zamierza zostawić tego tematu. Rafał i Gabriel dalej będą próbować ratować swój związek. Co jeszcze wydarzy się w 11 i 12 odcinkach 7 sezonu Królowych życia?

Królowe życia sezon 7 odc. 11 i 12 - streszczenia. Co się wydarzy? Dagmarę dopadnie niemoc... Królowa ma już dosyć męczącej rehabilitacji, ale nie zamierza się poddać. Królowa postanowiła sprawić sobie w nagrodę drogi prezent, który przy okazji zmotywuje ją do dalszych ćwiczeń. We wszystkim na oczywiście będzie wspierał ją Jacek.

Królowe życia sezon 7 odc. 11 - streszczenie

W jedenastym odcinku nie zabraknie wielu zabawnych sytuacji z udziałem Jacka, który postanowi pomóc Dagmarze dojść do siebie podczas rehabilitacji. Mniej wesoło będzie u Moniki. Królowa będzie chciała uczcić urodziny swojej mamy, która niedawno odeszła. To dla niej ważne, aby tego dnia cała rodzina była razem. Kasia i Gabriel zrobią mamie niespodziankę, przy okazji której Kasia będzie sprawdzać znajomość polskiego swojego narzeczonego. Niezapowiedziana wizyta u mamy nie przebiegnie tak, jak planowali - Kasia i Gabriel będą musieli pomóc jej przesadzać kwiatki.

Królowe życia sezon 7 odc. 12 - streszczenie

Walka o to, by Dagmara mogła stanąć na nogach, wciąż trwa, a efekty są coraz bardziej widoczne. Rafał i Gabriel uznali, że wizyta u specjalisty dobrze im zrobi. Dzięki niej mają dostrzec, w którym momencie tak bardzo się od siebie oddalili i co zrobić, żeby nauczyć się ze sobą żyć. Izie się nie odmawia, najlepiej wie o tym Patryk. Dlatego, kiedy jego przyszła żona zaplanowała mu popołudnie, ten nie próbuje oponować.

NAJNOWSZE