Kozacka miłość po Euro 2020 - streszczenie premierowych odcinków. Co nas czeka?

2021-06-17 8:51 kg
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Pod koniec listopada 2020 roku na antenie Telewizji Polskiej zadebiutował ukraiński serial kostiumowy, Kozacka miłość. Produkcja od razu rozkochała w sobie widzów, którzy z zainteresowaniem śledzili kolejne perypetie głównych bohaterów hitu. W piątek 11 czerwca 2021 roku wystartowały Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, przez co Telewizja Polska wprowadziła zmiany w swojej ramówce. W dniach 14 czerwca - 2 lipca stacja nie emituje nowych odcinków telenoweli. Co wydarzy się w odcinkach po Euro 2020?

Kozacka miłość po Euro 2020 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Kozacka miłość cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Każdy odcinek ukraińskiej produkcji przyciąga przed ekrany ogromną publiczność, która z zainteresowaniem i zapartym tchem obserwuje kolejne przygody Aliony, Stiepana, Marysi, Olgi, Nikoły czy też Kolewanowa. Niestety ze względu na Euro 2020 ulubieni bohaterowie zniknęli z ekranów naszych telewizorów. Co wydarzy się w ich życiu w odcinkach, które zobaczymy po przerwie w emisji?

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21

Kozacka miłość - odcinek 132

Ilia bierze ślub z Aloną, ale ten ślub jest elementem planu Kolewanowa. Zazdrosny Nikoła chce się rozprawić ze Stiepanem i Olgą. Stiepan zachowuje spokój i udaje mu się powstrzymać kozaka przez popełnieniem nieodwracalnego postępku. Gruszeńka wyznaje dziadkowi, że kocha Stiepana. Aby ratować wnuczkę, Serafim godzi się z Fiodorem.

Kozacka miłość - odcinek 133

Fiodor poznaje Gruszeńkę z Marysią. Siemion odchodzi od Ustinii. Bułyga ratuje Jewgienijowi życie, a ten pomaga zbiegowi wrócić do miasta. Ilia i Alona wybierają się w podróż poślubną, ale Kolewanow podstępem zatrzymuje młodą parę w mieście.

Kozacka miłość - odcinek 134

Serafim grozi Stiepanowi z powodu Gruszeńki. Gruszeńka wraca do Anfisy, która chce pomóc dziewczynie w walce o ukochanego. Kolewanow wciąż intryguje, by doprowadzić Ilię do samobójstwa. Marysia odkrywa duszę przed Gruszeńką. Jej wyznania robią wielkie wrażenie na młodszej siostrze.

Kozacka miłość - odcinek 135

Kolewanow knuje intrygę, starając się doprowadzić Ilię Rogożyna do samobójstwa. Bułyga ukrywa się przed policją. Szpieguje Gruszeńkę i podstępnie wyznacza jej spotkanie. Gruszeńka nie zwraca uwagi na zaloty Kolewanowa. Zmusza on Anfisę, by sprowadziła Gruszeńkę do jego domu pod zmyślonym pretekstem. Mucha znajduje pieniądze ukryte przez matkę Alony. Marfusza przekonuje go, by oddał je Tichonowi. Jednakże są inni chętni do przywłaszczenia cudzych pieniędzy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE