Kevin sam w domu

i

Autor: Materiały prasowe Polsat

Kevin sam w domu 2021 - kiedy w tv? O której godzinie?

2021-12-24 12:40

Kevin sam w domu - wielu Polaków nie wyobraża sobie świat bez tego filmu. To już stało się tradycją, że każdego roku wszyscy oglądamy przygody Kevina. Od wielu lat to hit oglądalności na Polsacie, a odtwórca głównej roli, Macaulay Culkin, ma już 41 lat! W tym roku po raz kolejny zobaczymy kultową amerykańską komedię.

Kevin sam w domu 2021 Polsat - kiedy w tv? O której godzinie? Telewizja Polsat pierwszy raz pokazała film w 2003 roku. Przez te wszystkie lata tylko raz zrezygnowano z emisji filmu w święta. Decyzja spotkała się wtedy z buntem widzów i ponowna sytuacja nie miała już miejsca. W tym roku znowu nie mieliśmy pewności, czy obejrzymy "Kevina samego w domu". Prezes stacji jednak podkreśla, że są rzeczy ważne i ważniejsze - a Kevin z pewnością należy do tych drugich.

Kevin sam w Nowym Jorku - kiedy w TV 2021? Gdzie oglądać?

Kevin sam w domu 2021 - kiedy w tv? Pojawi się na święta w Polsacie?

W ubiegłym roku telewizja Polsat pochwaliła się niesamowitą oglądalnością "Kevina samego w domu". Film pojawił się w Wigilię o godzinie 20:00 i zgromadził przed telewizorami ponad 4,5 miliona widzów! Następnego dnia pojawiła się powtórka, którą zobaczyło ponad 2 miliony osób. Czy w tym roku Polacy pobiją rekord oglądalności? Przekonamy się 24 grudnia (piątek) o godzinie 20:00.

Zobacz:

Sonda
Czy obejrzysz w tym roku "Kevin sam w domu"?
Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu