Rolnik szuka żony 11

Jak mieszka Christoph z "Rolnik szuka żony 11"? Pokaźne gospodarstwo i ... skromny domek

2024-04-03 11:32

Christoph to jeden z "egzotycznych" akcentów tegorocznej edycji "Rolnik szuka żony". Mężczyzna wpadł w oko wielu fankom programu, a wszystko za sprawą schludnego wyglądu i wielkiego gospodarstwa. Chociaż jego rolnicze zasoby są ogromne, to domek, w którym mieszka wcale tego nie odzwierciedla. To naprawdę skromny chłopak!

Christoph wychował się i spędził całe dzieciństwo w Niemczech. Rolnik ma jednak polskie korzenie i 10 lat temu postanowił zadomowić się właśnie w Polsce. Swoje gospodarstwo prowadzi na Dolnym Śląsku. Na gospodarstwie wspiera go już jedna kobieta - jego siostra - ale on szuka prawdziwej miłości i ogromnego wsparcia. Trzeba przyznać, że jego posiadłość robi wrażenie, chociaż dom, w którym mieszka... ciężko nazwać prawdziwym domem.

„Rolnik szuka żony” 2024 – uczestnicy. To oni powalczą o miłość w programie

Christoph z "Rolnik szuka żony" prowadzi nowoczesne gospodarstwo

Ciężko doszukiwać się bajkowej starej wsi i niezbyt dużego bogactwa w gospodarstwie Christopha. Rolnik prowadzi nowoczesną rolę i ma do dyspozycji 600 hektarów ziemi. Rolniczy biznes przejął po swoim ojcu. Razem z siostrą zajmują się produkcją trawy w rolkach, dyni, ogórków gruntowych, kapusty, brukselki i rzodkiewki. Christoph uprawia również rzepak i kukurydzę. Do takiej ilości produkowanych rzeczy potrzebny jest też odpowiedni areał. Rolnik ma 600 hektarów ziemi, które obecnie gospodaruje. Słowo "obecnie" sugeruje, że mężczyzna wcale nie zamierza na tym poprzestać. W jego garażu trudno doszukiwać się Bentleyów czy szybkich Porsche. Trzeba jednak przyznać, że wartość jego rolniczych maszyn i ciągników już dawno przewyższyła wartość najdroższych aut. Christoph nie osiada jednak na laurach, mieszka bardzo skromnie w małym, holenderskim domku. Nie widać tam przepychu i większej gustowności. To wnętrze zdecydowanie potrzebuje "kobiecej ręki".  Wysoki Christoph z bujnym zarostem znajdzie najpewniej wiele kandydatek na wybrankę swego serca.

Rolnik szuka żony 11. Tak mieszkają rolnicy i rolniczki. Duże domy i nowoczesne gospodarstwa! Luksusy u Rafała robią wrażenie!

"Christoph dzieciństwo spędził na rodzinnym gospodarstwie w Niemczech. Do Polski przyjechał 10 lat temu, by przejąć biznes, który zapoczątkował jego ojciec. Razem z siostrą zajmują się produkcją trawy w rolkach, ogórków gruntowych, dyni, brukselki, kapusty i rzodkiewki. Dodatkowo uprawiają kukurydzę i rzepak. Obecnie gospodarują na 600 hektarach, a ich gospodarstwo położone jest na Dolnym Śląsku. Christoph z wykształcenia jest ogrodnikiem, interesuje się kulturystyką, ma 185 cm wzrostu i zarost. Znajomi mówią o nim, że jest pracowity, opiekuńczy, pewny siebie, przedsiębiorczy, umie ocenić ryzyko i radzi sobie w trudnych sytuacjach. On sam ceni w sobie umiejętność słuchania. Był w trzech poważnych związkach, wyciągnął wnioski z tych relacji i jest przekonany, że nie spotkał jeszcze tej właściwej osoby. Podkreśla, że chciałby związać się z Polką. Ważne, aby była to dziewczyna inteligentna, która będzie miała swoje pasje i zainteresowania, niekoniecznie musiałaby pomagać mu w pracy, ale chciałby, aby chciała zrozumieć jego świat i była gotowa na założenie rodziny" - czytamy na Instagramie "Rolnik szuka żony"

Rolnik szuka żony 11 - poznaliśmy rolników i rolniczki. Kto szuka miłości w nowej edycji?

Tak randkowali uczestnicy Rolnik szuka żony. Tylko jedna para przetrwała!