Izabela, królowa Hiszpanii

i

Autor: Facebook.com/Bądźmy Razem TVP (screen) Izabela, królowa Hiszpanii - streszczenia nowych odcinków.

Izabela, królowa Hiszpanii 37, 38, 39, 40 - STRESZCZENIE. Królowa przyjmuje na audiencji Krzysztofa Kolumba

2023-01-31 14:43

Izabela, królowa Hiszpanii to serial, który mogą oglądać widzowie Telewizji Polskiej. To idealna propozycja dla fanów europejskich produkcji. Serial oparty jest na faktach i opowiada o losach Izabeli Katolickiej. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Mamy dla was streszczenia na cały tydzień!

Izabela, królowa Hiszpanii to historyczna historia pełna intryg i dramatów już zainteresowała wielu widzów. O czym jest? Serial doskonale ukazuje XV-wieczny dwór kastylijski i rozbitą po konkwiście Hiszpanię. Królowa Izabela, zwana później Królową Katolicką, spróbuje zjednoczyć kraj pod jedną koroną. Jednak najpierw musi wygrać walkę o swoją przyszłość i szczęście. To pasjonująca walka młodej kobiety, która chciała zostać królową. Prócz faktów historycznych serial pokazuje życie pełne wyrzeczeń dziewczyny, która nie chciała być marionetką ani kartą przetargową w walce o hiszpański tron... Zainteresowani szukają informacji o kolejnych odcinkach. Co się w nich wydarzy? Mamy dla was streszczenia!

Milionerzy - uczestnik stracił 125 tysięcy złotych! Wszystko przez TO pytanie

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Izabela, królowa Hiszpanii - odcinek 37. Poniedziałek 30.01.2023

Król Portugalii chce wydać Joannę za Francuza, by znów zgłosić pretensje do kastylijskiego tronu. Izabela chce, by papież wydał bullę nakazującą Joannie pobyt w zakonie. Ferdynand zgadza się, by chłopi się zbroili i napadali na możnych.

Izabela, królowa Hiszpanii - odcinek 38. Wtorek 31.01.2023

Emir Muley traci wzrok i jest coraz słabszy. Zoraida boi się o swoje dzieci i zwraca się o pomoc do Zagala. Ten chce w zamian zostać regentem. Ferdynand zastawia pułapkę na Boabdila. Dzięki przypadkowi udaje mu się odbić jedno z miast.

Izabela, królowa Hiszpanii - odcinek 39. Środa 1.02.2023

Zagal, po abdykacji emira, przejmuje władzę w Królestwie Grenady. W Katalonii Ferdynandowi udaje się zakończyć konflikt możnych z chłopami. Królowa Izabela przyjmuje na audiencji Krzysztofa Kolumba. Rodzi się kolejna córka królewska.

Izabela, królowa Hiszpanii - odcinek 40. Czwartek 2.02.2023

Król Ferdynand wyrusza z wojskiem, by zdobyć Malagę. Na dworze nagle zjawia się Isabel de Sols z synami. Boabdil spiskuje z możnymi Malagi za plecami Zagala. Izabela spotyka się z Aixą, matką Boabdila, która zręcznie manipuluje królową.

Izabela, królowa Hiszpanii - obsada

  • Michelle Jenner jako Izabela Kastylijska
  • Rodolfo Sancho jako Ferdynand Aragoński
  • Ginés García Millán jako Juan Pacheco
  • Pedro Casablanc jako Alfonso Carrillo de Acuña
  • Ramon Madaula jako Gonzalo Chacón
  • Pablo Derqui jako Henryk IV
  • Pere Ponce jako Gutierre de Cárdenas
  • Jordi Díaz jako Andrés de Cabrera
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE