Han Solo: Gwiezdne wojny – historie. Usunięta scena odpowiada na wiele pytań

i

Autor: fot./screen/youtube.com/Zcure1 Han Solo: Gwiezdne wojny – historie

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie. Usunięta scena odpowiada na wiele pytań

2018-09-13 14:37

W sieci znalazł się dwuminutowy fragment, który wycięto z ostatecznej wersji filmu 'Han Solo: Gwiezdne wojny – historie'. Ta scena wypełnia lukę w historii Hana!

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie to kolejny po Łotrze 1 spin-off Gwiezdnych Wojen. W filmie poznaliśmy młodego Hana Solo i dowiedzieliśmy się, jak został słynnym przemytnikiem. Z historii usunięto jednak fragment, który wyjaśniał, w jaki sposób młody Han trafił na front podczas wojen Imperium. Ta usunięta scena niedawno trafiła do sieci. Trzeba przyznać, że odpowiada na wiele pytań.

Wiedźmin serial Netflixa: czy Ciri będzie Polką? Zaskakujące przecieki z planu

Usunięta scena z Han Solo: Gwiezdne wojny – historie. Han jako pilot myśliwca!

Usunięta scena z Han Solo: Gwiezdne wojny – historie to dwuminutowy fragment, który ujawnia powód wysłania Hana na front. Jak dowiedzieliśmy się z filmu, młody Solo, po ucieczce z planety Korelia, zapisuje się do floty Imperium galaktycznego. Chce zostać pilotem jednego z myśliwców TIE. W kinowej wersji filmu, po tym fragmencie od razu widzimy Hana na wojnie. Scena, która trafiła niedawno do sieci pokazuje nam, że młody pilot dostał się do jednostki myśliwskiej. W pełni jednak zasłużył, by go z niej wydalić!

Dragon Ball znów w polskiej telewizji! Gdzie i kiedy obejrzymy nowe odcinki?

Han Solo doprowadza bowiem do katastrofy! Niewprawiony kadet rozbija swój uszkodzony myśliwiec na pokładzie imperialnego krążownika. Staje za to przed sądem wojskowym i zostaje zdegradowany do zwykłego szeregowca. Dopiero ta scena odpowiada na pytania, które nurtowały fanów od premiery filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – historie.