Emilia Dankwa - Zosia z Rodzinki.pl bardzo wydoroślała! Jak dziś wygląda?

2021-06-17 9:29 AW
Emilia Dankwa - jak się zmieniła?
Autor: VIPHOTO/East News

Emilia Dankwa, jak wszystkie serialowe dzieciaki z Rodzinki.pl, bardzo zmieniła się od pierwszych odcinków! Młoda aktorka zaczynała pracę na planie mając zaledwie 7 lat! Jak teraz wygląda serialowa Zosia Zalewska, przyjaciółka najmłodszej pociechy Boskich? Emilia ma szansę rozwinąć swoją filmową karierę?

Emila Dankwa - jak teraz wygląda Zosia z Rodzinki.pl? Młodą aktorkę w roli najlepszej koleżanki Kacpra pierwszy raz zobaczyliśmy w serialu w 2012 roku. Dziś Emilka ma 16 lat i bardzo wydoroślała w porównaniu do pierwszych odcinków serialu. Jak teraz wygląda? Serial Rodzinka.pl zniknął z anteny Telewizji Polskiej wiosną 2020 roku. Wówczas TVP wyemitowała ostatni, 16., sezon produkcji, a finałowy odcinek ukazał się 3 maja.

Emilia Dankwa - jak się zmieniła Zosia z Rodzinki.pl?

Emilia Dankwa - wiek, brat, Instagram

Serialowa Zosia urodziła się w grudniu 2005 roku. Oprócz tego, że jest aktorką, zajmuje się także modelingiem i fotomodelingiem. W wolnych chwilach jeździ konno, jeździ na nartach, a także lubi czytać. Jak możemy wywnioskować z jej Instagrama, Emilia ma brata, młodszego od niej o kilka lat. Konto Emilki to emiliadankwa_official. Od czasu zakończenia emisji Rodzinki.pl serialowa Zosia nie pojawiała się w innych produkcjach - niewykluczone, że póki co postanowiła skupić się na nauce. Młodziutka aktorka ma jednak jeszcze masę czasu, aby podbić polski rynek filmowy!

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE