Jeden z dziesięciu znika z anteny TVP?! To koniec kultowego programu?

2021-04-22 10:56 kg
Tadeusz Sznuk
Autor: Tomasz Bolt/Polska Press/East News

Jeden z dziesięciu to kultowy teleturniej, który gości na antenie Telewizji Polskiej od 3 czerwca 1994 roku. Od samego początku program, prowadzony przez Tadeusza Sznuka, cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy chętnie oglądają jego kolejne edycje. 21 kwietnia 2021 roku wyemitowany został Wielki Finał 124. edycji teleturnieju. Widzów zaniepokoiły słowa prowadzącego, z których może wynikać, że to koniec programu! Czy Jeden z dziesięciu znika z anteny?!

Jeden z dziesięciu znika z anteny TVP?! Jeden z dziesięciu to najdłużej nadawany teleturniej w polskiej telewizji. Każdy odcinek składa się z trzech etapów. W pierwszym z nich zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać. Do trzeciego etapu, czyli do finału odcinka, przechodzi trzech zawodników. Uczestnik, który zgarnie najwięcej punktów, trafia do Wielkiego Finału danej edycji.

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Jeden z dziesięciu - to koniec kultowego programu?!

W środę 21 kwietnia 2021 roku na antenie TVP1 został wyemitowany Wielki Finał 124. edycji. Najlepszy okazał się Sebastian Witkowski, który pokonał rywali, zdobywając aż 555 punktów i zgarniając wszystkie nagrody tej edycji. Pod koniec odcinka Tadeusz Sznuk podziękował widzom za obecność, a następnie stwierdził, że to koniec. Internauci doszukują się w tych słowach ukrytego znaczenia. Czy Tadeusz Sznuk miał na myśli koniec teleturnieju czy tylko koniec edycji? W serwisie Wykop.pl pojawił się wspomniany fragment odcinka programu, a pod nim mnóstwo komentarzy.

Spostrzegawczy widzowie zauważyli, że pod koniec odcinka Sznuk nie wspomniał nawet o kolejnej edycji teleturnieju, jak miał dotychczas w zwyczaju podczas Wielkich Finałów. Czy to oznacza, że to koniec kultowego teleturnieju?

Jak na razie Telewizja Polska nie wydała oświadczenia w tej sprawie. 

NAJNOWSZE