Elif odcinki 745, 746, 747, 748 streszczenia: Macide i Mustafa przypuszczają, że Melek mogła przeżyć wypadek. Matka Elif żyje?

2020-06-08 12:49 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Wśród produkcji, które mogą pochwalić się wysoką oglądalnością jest Elif, który gości na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku. Mimo upływu lat nadal przyciąga przed ekrany ogromną publiczność, która z zainteresowaniem śledzi kolejne przygody głównych bohaterów. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach Elif? Już teraz na EskaCINEMA.pl znajdziecie opisy do odcinków: 745, 746, 747 oraz 748.

Elif odcinki 745, 746, 747, 748 streszczenie. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki?

Elif odcinek 745 streszczenie

Macide podejrzewa, że to Tarik stoi za zniknięciem Elif. Podczas kolacji, Kerem wspomina o nieobecności Tarika na zebraniu. Gdy Macide pyta zięcia, gdzie był, ten wykręca się szybko zmyśloną wymówką. To utwierdza Hümeyrę, że mąż ją zdradza. Cafer i Sema starają się dbać o Elif i robią wszystko, żeby dziewczynka nie bała się ich. Świadomi powagi sytuacji, zaczynają obawiać się o swoje własne bezpieczeństwo.

Elif odcinek 746 streszczenie

Sema i Cafer troskliwie opiekują się Elif. Zastanawiają się też, kim jest dziewczynka, której wszyscy szukają. Zachowanie Tarika sprawia, że Hümeyra coraz bardziej obawia się, że mąż ją zdradza. Tymczasem Tarik, chcąc odzyskać przychylność Rany, znika z nią na cały dzień. Jego nieobecność w biurze wzbudza podejrzenia Kerema. Macide i Mustafa przypuszczają, że Melek mogła przeżyć wypadek. Jülide, tłumacząc się znalezieniem lepszej pracy, rezygnuje z posady u Tülay,

Elif odcinek 747 streszczenie

Szczęśliwa Birce oficjalnie zaczyna pracę w holdingu. Kerem dyskretnie rozpytuje współpracowników o Tarika. Milczenie Vildan niepokoi Cafera i Semę. Podejrzewają też, że kobieta mogła zostać wyrzucona z rezydencji. Chcąc mimo wszystko skorzystać z tej sytuacji, Cafer postanawia odprowadzić Elif do domu Haktanirów. Leman dowiaduje się, że Jülide nie pracuje już w sklepie i jest pewna, że to Tülay ją zwolniła. Kobieta nie zamierza jednak na tym poprzestać i chce zmusić Jülide do przeprowadzki. Tymczasem jej syn Şafak jest wyraźnie przygnębiony odejściem Jülide z pracy. W ręce Kerema wpada akt zakupu działki przez Tarika i Zafera. Kerem prosi szwagra o wyjaśnienia, który zbywa go kłamstwem, że to niespodzianka dla Hümeyry i inwestycja na przyszłość dla ich dziecka.

Elif odcinek 748 streszczenie

Hümeyra jest zachwycona kołyską niespodzianką od Tarika. Kerem obawia się, że niedawny wybuch Parli sprawił, że Reyhan go unika. Odwiedza Reyhan, przy okazji pomaga jej rozwiązać zadanie, nad którym długo się głowiła. Dziewczyna z podziwu nie może oderwać od niego wzroku. Jülide robi na drutach kocyk na zamówienie, a zadowolona klientka zleca jej kolejną pracę. Cafer przyprowadza Elif do rezydencji, od drzwi zawraca go telefon od przerażonej Semy, która trzymają na muszce ludzie Tarika. 

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE