Dziewczyny z Dubaju i Dom Gucci

i

Autor: Youtube.com/Kino Helios Polska, KinoŚwiatPL

Dziewczyny z Dubaju i Dom Gucci - 5 faktów, które łączy te dwa filmy

2021-10-27 16:05

Dziewczyny z Dubaju i Dom Gucci to dwa filmy, które już wkrótce trafią na wielkie ekrany. Nie ma wątpliwości, że to najbardziej wyczekiwane premiery 2021 roku! Okazuje się, że jest kilka faktów, które łączy te dwie produkcje. O co chodzi? Sprawdź, dlaczego oba te filmy mogą być kinowymi hitami tegorocznej jesieni.

Dziewczyny z Dubaju i Dom Gucci - 5 faktów, które łączy te dwa filmy. Jesień to okres, na który zawsze wyczekują fani dobrego kina. To właśnie wtedy rozpoczynają się premiery najlepszych filmów, które zapowiadane są przez cały rok. W tym roku nie będzie inaczej. W kinach pojawi się kilka produkcji, na które warto zwrócić uwagę. Zdecydowanymi hitami jesieni 2021 mają być jednak dwa filmy - polskie Dziewczyny z Dubaju oraz amerykański Dom Gucci. Okazuje się, że to nie przypadek, ponieważ obie propozycje wzbudzają ekscytację z podobnych powodów. Oto 5 przykładów.

Data premiery

Okazuje się, że Dziewczyny z Dubaju i Dom Gucci trafią do polskich kin dokładnie w tym samym czasie. Obie premiery odbędą się w piątek 26 listopada 2021. Kto wygra to starcie i przyciągnie do sal kinowych więcej widzów? Przekonamy się już wkrótce.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Gwiazdy popu

Zarówno Dziewczyny z Dubaju, jak i Dom Gucci, to filmy, z którymi powiązane są gwiazdy muzyki popularnej. W przypadku polskiej propozycji, za produkcję odpowiada Doda, a reżyserem jest Maria Sadowska. Z kolei w Domu Gucci w obsadzie nie zabrakło międzynarodowych gwiazd estrady. Główną rolę zagra Lady Gaga, a drugoplanową rolę zagra Jared Leto.

Skandal w tle

Oba filmy oparte są na faktach. Co więcej, oba skupiają się na skandalicznej historii. W przypadku Dziewczyn z Dubaju poznamy historię polskich celebrytek, które prostytuowały się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Z kolei Dom Gucci to historia Patrizii Reggiani, czyli kobiety, która zleciła zabójstwo swojego męża Maurizio Gucciego.

Sonda
Na który film czekasz bardziej?

Zainteresowanie mediów

Dziewczyny z Dubaju i Dom Gucci to filmy, które cieszą się dużym zainteresowaniem mediów od bardzo dawna. W Polsce ekscytacje budzi debiut Dody w roli producentki filmowej. Z kolei w przypadku Domu Gucci cały świat mówi o powrocie Lady Gagi, którą nadal wszyscy pamiętają ze wspaniałej roli w Narodzinach gwiazdy.

Zagraniczne nagrania

Twórcy filmów Dziewczyny z Dubaju i Dom Gucci musieli udać się do innych państw, aby nagrać część scen. Ekipa Dody poleciała do Dubaju, aby nagrać kluczowe sceny w luksusowym, arabskim mieście. Z kolei amerykańscy twórcy Domu Gucci zdecydowali się na nagrania we Włoszech, czyli rodzimym kraju rodzinny Gucci.