Dziedzictwo. Co wydarzy się w serialu 1-5 lipca 2024?

i

Autor: TVP Dziedzictwo. Co wydarzy się w serialu 1-5 lipca 2024?

Streszczenie na cały tydzień

Dziedzictwo. Co wydarzy się w serialu 1-5 lipca 2024?

2024-07-01 10:44

Dziedzictwo 304, 305, 306, 307, 308 – streszczenie odcinków na cały tydzień. Wielu polskich widzów szuka opisów nadchodzących epizodów w internecie, więc postanowiliśmy sprawdzić, co dokładnie wydarzy się u bohaterów tureckiego hitu emitowanego na TVP1 między 1 a 5 lipca. Jesteście ciekawi? Oto szczegółowe streszczenie na najbliższe dni.

Dziedzictwo to ciągle jedna z najchętniej oglądanych produkcji w ramówce Telewizji Polskiej. Poniższe streszczenie obejmuje epizody o numerach 304, 305, 306, 307, 308, które zostaną wyemitowane 1-5 lipca 2024 roku na kanale TVP1. W serialu wydarzy się naprawdę sporo i nie zabraknie emocji. Czego dokładnie się spodziewać i na co przygotować? Sprawdźcie opisy odcinków na cały tydzień już teraz!

Dziedzictwo - odcinek 304 streszczenie

Ziya wraca ze szpitala wcześniej i słyszy kłótnię Seher i Yamana. Ze słów dziewczyny dowiaduje się, że Yaman wziął na siebie śmierć Kevser. Seher jest wściekła. W gniewie wysyła Fratowi zdjęcia obciążające Yamana. Tymczasem Ziya ma prawie pewność, że to nie on jest winny śmierci siostry Seher, tylko Ikbal. Yaman wie jednak, że musi zdobyć niepodważalne dowody, aby Seher uwierzyła w jego niewinność. Prosi Zuhal, by przekazała mu rzeczy Ikbal. Dziewczyna jednak kłamie, że wszystko zniszczyła. Ali ustala, że Yasemin jest zaginioną siostrą komisarz Duygu.

Dziedzictwo - odcinek 305 streszczenie

Yaman nie może znieść nienawiści, jaką okazuje mu Seher. Tymczasem dziewczyna niecierpliwie czeka na przyjazd Frata i aresztowanie Yamana. Mężczyzna chcąc załagodzić emocje każe przygotować w ogrodzie rodzinny obiad na cześć powrotu Ziyi. Duygu postanawia na własną rękę szukać siostry. Pisze podanie o urlop. Ali nie godzi się, aby działała w pojedynkę. Oferuje jej swoją pomoc. Yaman postanawia odnaleźć lekarza, który sporządził raport z sekcji zwłok Kevser. Wie, że tylko w ten sposób udowodni swoją niewinność. Gdy ma jechać na spotkanie z Nedimem, zostaje aresztowany pod zarzutem przemytu broni.

Dziedzictwo - odcinek 306 streszczenie

Yaman zostaje aresztowany. Ziya jest zrozpaczony, a Seher ma poczucie, że zrobiła, co należało, chociaż nie napełnia jej to radością. Ali nie ma wątpliwości, że osobiste zaangażowanie Duygu w sprawę grozi jej i śledztwu. Przekonuje też komendanta, żeby nie dawał jej urlopu. W końcu Duygu wyznaje Alemu prawdę o swojej zaginionej siostrze. Ali postanawia pomóc jej w poszukiwaniach. Na komisariacie sprawą Yamana zajmuje się Frat, gotowy zrobić wszystko, żeby wsadzić szwagra za kratki. Po okazaniu dowodów, Yaman domyśla się, że to Seher dostarczyła je Fratowi. Jest zaskoczony, gdy okazuje się, że wiadomości, które go oczyszczają zostały usunięte, ale jest pewien, że prawda wyjdzie na jaw. Ali i Duygu odnajdują mężczyznę, którego widzieli w kostnicy. Mężczyzna naprowadza ich na trop dealera, który może wiedzieć coś o Yasemin.

Dziedzictwo - odcinek 307 streszczenie

Yaman, oczyszczony z zarzutów, wraca do rezydencji. Dla Seher to kropla, która przelewa czarę goryczy. Tymczasem Nedim odnajduje adres lekarki sądowej, która sfałszowała raport dotyczący śmierci Kevser. Yaman nie może się doczekać, aż prawda wyjdzie na jaw, a on i Seher znów będą mogli być razem. Duygu upuszcza w domu bransoletkę swojej siostry i znajduje ją Semra. Duygu musi opowiedzieć jej o poszukiwaniach Yasemin. Semra jest pewna, że Duygu lada dzień odnajdzie zaginioną siostrę. Ostatnie wydarzenia sprawiają, że Ali lepiej rozumie szorstką postawę Duygu. Ta na własną rękę poszukuje dealera powiązanego z Yasemin, Ali rusza za nią. Çiek podsłuchuje rozmową Yamana z Cengerem i przekazuje Zuhal, co jest prawdziwym powodem niezgody Seher i Yamana oraz że to İkbal zabiła Kevser.

Dziedzictwo - odcinek 308 streszczenie

Zuhal ostrzega lekarkę, która znika zanim ludziom Yamana udaje się do niej dotrzeć. Seher jest gotowa na wszystko, byle wtrącićć Yamana do więzienia. Dostarcza Fratowi kolejne dokumenty w nadziei, że uda się w nich znaleźć coś przeciwko niemu. Poszukiwania Yasemin coraz bardziej zbliżają do siebie Alego i Duygu. Razem ruszają w pościg za dealerem, podczas którego Ali zostaje postrzelony. Duygu bardzo się o niego boi. Seher jest bliska załamania. Wpada w histerię i Yaman zmuszony jest zamknąć się z nią w pokoju, żeby się uspokoiła.

Rozpoznaj turecki serial po postaci!

Pytanie 1 z 12
Dziedzictwo czy Zakazany owoc?
Dziedzictwo czy Zakazany owoc?
Najpopularniejsze tureckie seriale ostatnich lat
Listen on Spreaker.