Dom z papieru: Korea

i

Autor: Netflix

Dom z papieru: Korea - sezon 2. Kiedy nowe odcinki?

2022-11-12 14:00

Profesor i La Banda powrócili! Koreańska wersja Domu z papieru trafiła do biblioteki Netfliksa i podbiła serca polskiej publiczności. Serial znalazł się w TOP10 najchętniej oglądanych tytułów. Wszyscy fani zastanawiają się, czy będą jeszcze nowe odcinki. Co wiemy o kontynuacji?

Dom z papieru: Korea to nowa wersja hiszpańskiego hitu, który skradł serca widzów na całym świecie. Oryginał doczekał się łącznie 5. sezonów. Przez wszystkie odcinki drużynie Profesora udało się napaść na mennice, w której rabusie wydrukowali swój pierwszy miliard oraz na Bank Hiszpanii, gdzie wyławiali ze skarbca rezerwy złota. Bohaterowie rozkochali w sobie miliony widzów, więc nic dziwnego, że Netflix planował rozbudować uniwersum. Studio postanowiło przenieść historię na koreański rynek i tak powstał nowy remake, który zadebiutował 24 czerwca 2022 roku w serwisie streamingowego giganta. Czy jest jeszcze szansa na nowe odcinki?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dom z papieru za kulisami, koreańskie maski i serial o Berlinie. TEGO nie wiedzieliście!

DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9

Dom z papieru: Korea - będzie drugi sezon?

Pierwsza część koreańskiego serialu liczy tylko 6 odcinków. Widzowie zaczęli się zastanawiać, czy powstaną jeszcze nowe epizody. Serial stał się hitem w serwisie, a Netflix nie zamierza rezygnować z dalszej części historii. Do obsady ponownie powrócą postacie z pierwszego sezonu, chociaż mówi się również o nowych twarzach. Premiera 2. sezonu "Dom z papieru: Korea" została zaplanowana na 9 grudnia 2022 r.

Sonda
Co sądzisz o koreańskiej wersji Domu z papieru?

O czym jest koreańska wersja Domu z papieru?

Dom z papieru: Korea opowiada podobną historię do tej, którą oglądaliśmy w oryginale. W nowej wersji serialu między Koreą Północną i Południową znajduje się mennica, która staje się centrum wszystkich wydarzeń. W czasie zjednoczenia państw zaczyna być w niej drukowana nowa, wspólna waluta. Pewnego dnia rabusie Profesora zajmują budynek i biorą zakładników, a policja próbuje powstrzymać szalonych sprawców i ich przywódcę.