Doda na scenie w Sopocie

i

Autor: PHOTO MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS

Doda - 12 kroków do miłości. Kiedy premiera reality-show?

2022-09-03 12:21

Na początku września w Polsacie startuje wyjątkowy program, którego bohaterką jest jedna z największych gwiazd polskiej estrady i najbarwniejsza postać naszego show-biznesu Dorota Aqualiteja Rabczewska. Doda. 12 kroków do miłości to fascynujący zapis eksperymentu psychologicznego, a celem jest odnalezienie prawdziwej miłości. Kiedy premiera?

Takiego programu jak Doda - 12 kroków do miłości jeszcze nie było! Jedna z największych gwiazd polskiej piosenki, Dorota Doda Rabczewska pod okiem kamer i przy współpracy z psychologiem Leszkiem Mellibrudą spróbuje znaleźć sobie partnera życiowego. Czy to się uda? Zobaczymy już jesienią! Droga do finału będzie trudna i wymagająca. Doda, która współtworzyła polską wersję programu - po raz pierwszy tak szczerze i otwarcie zmierzy się ze swoimi problemami. Wraz z Leszkiem Mellibrudą zastanowi się, co w jej życiu sprawia, że tak trudno jej znaleźć prawdziwą miłość. Nie zabraknie bolesnych rozliczeń z przeszłością, łez, traumatycznych wspomnień i refleksji! Do sieci trafił już oficjalny zwiastun show Doda - 12 kroków do miłości.

Doda szczerze o seksie. Tego żąda od partnera, zanim pójdzie z nim do łóżka!

Doda. 12 kroków do miłości - zwiastun programu

Doda - 12 kroków do miłości: premiera

Program Doda. 12 kroków do miłości wystartuje na antenie Polsatu już 3 września. Fani mogą spodziewać się bardzo intymnego wglądu w życie jednej z największych gwiazd muzyki.

Sonda
Obejrzysz reality show Dody - 12 kroków do miłości?