Countdown - premiera, obsada, zwiastun horroru, którego długo nie zapomnicie

2019-10-23 11:10
Countdown - premiera, obsada, zwiastun horroru, którego długo nie zapomnicie
Autor: Screen z youtube.com/watch?v=i3UHS8eDDxA Countdown - premiera, obsada, zwiastun horroru, którego długo nie zapomnicie

Countdown opowiada historię Ruth. Dziewczyna wspólnie z grupą przyjaciół w ramach żartu pobiera na telefon tajemniczą aplikację, która ma przewidywać datę śmierci jej użytkownika. Produkcja ta określana mianem najstraszniejszego horroru wszech czasów. Kiedy odbędzie się premiera filmu i kto znalazł się w obsadzie? Szczegóły poniżej!

Countdown - premiera, obsada, zwiastun horroru, którego długo nie zapomnicie. Ruth z grupą przyjaciół ściągają na smartfona tajemniczą aplikację, która ma za zadanie przewidzieć datę śmierci... użytkownika. Okazuje się, że apka, która miała być powodem do świetnych spotkań towarzyskich i dobrej zabawy, zmienia się w przerażenie, kiedy w internecie zaczynają pojawiać się informacje o tajemniczych zgonach użytkowników tej aplikacji... i to dokładnie w dniach przez nią zapowiedzianych. Ruth ma umrzeć za 3 dni i 7 godzin. Zegar tyka coraz szybciej. Czy uda jej się odwrócić los? Kiedy premiera? Kto w obsadzie?

Fani horrorów, którzy nie mogą doczekać się na film Countdown, znaleźli zbliżoną aplikację na smartfony, która ma pokazać datę naszej śmierci. Czy jesteście gotowi na to, żeby sprawdzić swoją datę śmierci? Możecie to sprawdzić w telefonie z systemem iOS oraz Android. Użytkownicy, którzy pobrali aplikację, mają się dobrze i nic im nie grozi.

Countdown - kto w obsadzie?

W obsadzie filmu Countdown znaleźli się utalentowani aktorzy. Wśród nich są: Elizabeth Lail, Anne Winters, Peter Facinelli, Charlie McDermott, Talitha Bateman czy Tom Segura.

Countdown - kiedy premiera?

Premiera filmu Countdown, który przez krytyków określany jest najstraszniejszym horrorem wszech czasów zaplanowana jest na 25 października 2019 roku.

Countdown - ZWIASTUN

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE