Barwy szczęścia odc. 3266-3267. Te nagrania mrożą krew! Dominika odkrywa, kto nocami kręci się po jej mieszkaniu

2025-11-25 12:35

Przed nami świeża dawka emocji w „Barwach szczęścia”! W nadchodzących odcinkach nie zabraknie dramatów, niespodziewanych zwrotów akcji i decyzji, które zmienią losy bohaterów. Zajrzyj do streszczeń epizodów 3266-3267, emitowanych od 27-28 listopada w TVP2.

O czym jest serial "Barwy szczęścia"?

Serial „Barwy szczęścia” to więcej niż tylko obyczajowa telenowela. To lustro polskiego społeczeństwa, które porusza trudne tematy – od konfliktów rodzinnych po kwestie tolerancji i przemocy. Akcja serialu, osadzona na warszawskiej ulicy Zacisznej i osiedlu „Pod Sosnami”, pozwala widzom utożsamić się z bohaterami, przeżywając ich radości, smutki i dramaty. W tym sezonie, stacja przygotowała prawdziwą ucztę! Fani mogą być pewni, że nie zabraknie niespodzianek i zwrotów akcji, które zapewnią niezapomniane wrażenia. Serial emitowany jest od poniedziałku do piątku o 20:05 na TVP2

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Quiz. Dopasuj aktora do roli w "Barwach Szczęścia". Kogo gra Katarzyna Glinka?

"Heweliusz" - Justyna Wasilewska i Michalina Łabacz opowiadają nam o pracy nad serialem | WYWIAD

BARWY SZCZĘŚCIA - ODC. 3266 - czwartek, 27 listopada

Justin o poranku próbuje namówić Olę, by razem zamieszkali - z każdą chwilą coraz bardziej zakochany. Tymczasem Sonia zalicza kolejną kłótnię z Robertem - tak ostrą, że Dominika, widząc jej siniaki, od razu chce ją wysłać na obdukcję. A później ogląda dzięki Darkowi nagrania z osiedlowego monitoringu i w finale odkrywa, że w jej domu regularnie bywa nocami Bazylow. Z kolei Bruno zaprasza Karolinę na romantyczny wieczór i ma dla ukochanej sporą niespodziankę: oświadczyny.

BARWY SZCZĘŚCIA - ODC. 3267 - piątek, 28 listopada

Karolina po zaręczynach z Brunem tryska radością - mimo wątpliwości, czy nie zdecydowali się na ślub zbyt wcześnie. A Stański informuje swoich inwestorów - włącznie z Justinem - że Różańska została nową dyrektorką hotelu. Tymczasem Sonia zdradza Dominice, że - mimo "sygnałów alarmowych" - zdecydowała się Robertowi wybaczyć. W finale dziewczyna prosi jednak Sebastiana o radę, planując ukrycie w domu kamerki. Z kolei Cezary wyznaje Jerzemu, że ma spory problem ze spłatą długu Rawiczowej i jego matka może w końcu stracić stadninę.