Artyści przeciw nienawiści - koncert online. O której i gdzie oglądać transmisję?

2019-02-27 18:53
Grzegorz Hyży
Autor: WBF Grzegorz Hyży

Koncert Artyści przeciw nienawiści to niezwykła inicjatywa, którą podjęli sami wokaliści, chcąc wystąpić przeciw hejtowi i przemocy - również internetowej. Na apel Dody, która jest inicjatorką wydarzenia, odpowiedziało ponad stu wokalistów, dziennikarzy, aktorów i osobowości telewizyjnych oraz internetowych. Gdzie będzie można obejrzeć transmisję z tego wydarzenia?

Artyści przeciw nienawiści - koncert online. O której i gdzie oglądać transmisję i kto wystąpi podczas tego niezwykłego wydarzenia? O planach stworzenia takiego wydarzenia Doda poinformowała pod koniec stycznia, a cała organizacja przedsięwzięcia zajęła nieco ponad miesiąc. Koncert Artyści przeciw nienawiści odbędzie się w środę 27.02 w Atlas Arenie w Łodzi. O której i gdzie go oglądać? Relację z wydarzenia możecie śledzić pod tym linkiem:

Artyści Przeciw Nienawiści - relacja online na żywo z koncertu 27.02.2019!

Artyści przeciw nienawiści - koncert online. O której start wydarzenia?

Koncert w łódzkiej Atlas Arenie rozpoczyna się o godzinie 19:00. Wcześniej (w godzinach 14:30-18:30) odbędą się panele dyskusyjne, w których wezmą udział m.in. Red Lipstick Monster, Agnieszka Hyży, JDąbrowski czy Aleksandra Domańska. 

Artyści przeciw nienawiści - koncert online. Gdzie oglądać?

Niestety żadna ze stacji telewizyjnych nie podjęła się przeprowadzenia transmisji z wydarzenia. Koncert na żywo w internecie będzie można jednak obejrzeć za pośrednictwem stron Onet.pl, WP.pl oraz na Ipla.tv. Transmisja rozpocznie się o godzinie 19:00 i zakończy o godzinie 22:00.

Artyści przeciw nienawiści - prowadzący

W rolach prowadzących koncert zobaczymy m.in.

  • Agnieszkę Hyży,
  • Barbarę Kurdej-Szatan,
  • Olgę Kalicką,
  • Joannę Górską,
  • Michała Piróga,
  • Mariusza Kałamagę.

Taniec z Gwiazdami 2019 - pary. Kto z kim tańczy? Galeria

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE