Arkadiusz Kopeć i Tadeusz Sznuk

i

Autor: akpa, tvp1

Jeden z dziesięciu

Arkadiusz Kopeć z „Jeden z dziesięciu” zdobył ogromną liczbę punktów. Do rekordu Pana Artura nie zabrakło zbyt wiele

2024-03-27 14:35

Pan Arkadiusz Kopeć zapisał się na kartach historii programu "Jeden z dziesięciu" z imponującym wynikiem 713 punktów. Pomylił się i stracił szansę tylko w jednym pytaniu. Nie odpowiedział tylko na trzy pytania. Na jedno - niepoprawnie, a pozostałe dwa przekazał swoim rywalom. Dzięki swojemu wynikowi zapisał się jako jeden z uczestników, który uzyskał największą ilość punktów w programie „Jeden z dziesięciu”.

We wtorek 26 marca 2024 został wyemitowany, premierowy odcinek "Jeden z dziesięciu". W programie wziął udział Arkadiusz Kopeć, któremu udało się zdobyć imponującą ilość punktów. To godny przeciwnik Artura Baranowskiego, któremu udało się pobić rekord programu. Wiele wskazuje na to, że Pan Arkadiusz ma niezwykle duże szanse, by uzyskać wynik dotychczasowego rekordzisty. 

Historyczny wynik w 1 z 10! Rekord Artura Baranowskiego zostanie pobity?

Arkadiusz Kopeć zdobył w „Jeden z dziesięciu” 713 punktów

Arkadiusz Kopeć wystąpił w 17. odcinku nowej serii „Jeden z dziesięciu”. Panu Arkadiuszowi nie udało się niestety dorównać Panu Arturowi Baranowskiemu, ale trzeba przyznać, że jego wynik robi wrażenie. Pan Arkadiusz wszedł do finału z kompletem szans. Podczas rozgrywki stracił tylko jedną, ponieważ źle odpowiedział na jedno z pytań. Żeby nie było, że w finale wystąpił sam, dał szansę na odpowiedź również swoim rywalom. Podarował im po jednym pytaniu. Arkadiusz Kopeć zdobył 693 punkty, które po doliczeniu pozostałych szans, dały imponujący wynik 713. Pocieszające jest to, że przed Panem Arkadiuszem wielki finał serii, a to daje mu kolejną szansę na dorównanie rekordowemu wynikowi.

Artur Baranowski, rekordzista z "1 z 10" wystąpi w kolejnym teleturnieju. Wiemy, w którym

Arkadiusz Kopeć Jeden z dziesięciu

i

Autor: tvp1
Ta scena to hit filmu Nic na siłę. Zobacz przedpremierowo!

QUIZ. Jeden z dziesięciu. Te pytania zadano Arkadiuszowi Kopeciowi

Pytanie 1 z 10
Jaki jest urzędowy język w Kambodży?