Akacjowa 38

i

Autor: Materiały TVP

Akacjowa 38 odc. 21, 22, 23 streszczenie. Celia coraz bardziej pogrąża się w obłędzie

2023-02-06 10:32

Akacjowa 38 - streszczenie na cały tydzień. W najnowszych odcinkach hiszpańskiej telenoweli będziemy świadkami wydarzeń, które zmienią losy bohaterów. Wiemy, co wydarzy się w odcinkach 21, 22, 23, które zostaną wyemitowane w dniach 6-8 lutego 2023. Zobacz, co czeka Carmen i jej bliskich, którzy skrywają straszną tajemnicę.

Akacjowa 38 - o czym jest serial? Ciężarna Carmen, żyje w przemocowym związku. Kiedy jej mąż, będąc pod wpływem alkoholu próbuje ją zgwałcić, ta zabija go, a jego ciało zakopuje w lesie. W drodze powrotnej rodzi dziecko i zostawia je pod w pobliskim klasztornym przytułku, obiecując sobie, że kiedyś wróci po córkę. Kobieta zmienia tożsamość i od tej pory, już jako Manuela zatrudnia się jako pokojówka przy ulicy Akacjowej 38. Towarzyszy jej matka. Akcja serialu osadzona jest w latach 1899 - 1920 - tuż po wojnie hiszpańsko-amerykańskiej.

Akacjowa 38 - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Akacjowa 38 można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 18:45 na antenie TVP2. Emisja odcinków 21, 22, 23 odbędzie się w dniach od 6 do 8 lutego 2023, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

STRESZCZENIA najnowszych odcinków dostępne są poniżej!

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 21 - poniedziałek 6 lutego 2023

Inspektor Mendes rozmawia z Ernestem nie wiedząc, że to terrorysta. Gaudalupe chce, by Pablo załatwił jej fałszywy dowód osobisty. Claudio odwiedza Leonor i imponuje jej swoimi lekturami. Rita podstępem załatwia sobie pracę w kawiarni. Celia ma coraz częściej napady szaleństwa. Podczas załatwiania fałszywych papierów dla matki, Pablo zostaje aresztowany.

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 22 - wtorek 7 lutego 2023

German na próżno czeka na Manuelę, która nie przychodzi na spotkanie, bo dowiaduje się, że Pablo został zatrzymany. Celia coraz bardziej pogrąża się w obłędzie. Claudiowi udaje się sprzedać opowiadania Leonor, ale dziewczyna nie jest zadowolona, bo nie może się pod nimi podpisać jako kobieta. Guadalupe odwraca uwagę strażnika i Pablowi udaje się uciec.

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 23 - środa 8 lutego 2023

Manuela wyjawia Germanowi, że Pablo jest jej bratem. Leonor wciąż nocami pisze opowiadania. Herminia przyznaje Felipe, że Celia zażywa miksturę od znachorki. Cayetana nakazuje Ricie zaprzyjaźnić się z Casildą, by dowiedzieć się czegoś o Manueli. Manuela i German odnajdują ukrywającego się Pabla.

Sonda
Lubisz oglądać seriale tego typu?
DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE