posterunek policji

i

Autor: mat. policji

Tragedia

Zmarł bydgoski policjant. Marcin miał tylko 24 lata!

2023-03-23 8:25

W wieku 24 lat zmarł posterunkowy Marcin Wasielewski - funkcjonariusz Wydziału Prewencji Komisariatu Policji Bydgoszcz - Fordon. Koleżanki i koledzy przeżywają żałobę. - Jego śmierć spowodowała pustkę w sercach wszystkich, którzy Go znali - przekazują w emocjonalnym wpisie.

Jak ustalił bydgoski Super Express - posterunkowy Marcin Wasielewski walczył z białaczką. W akcję oddawania krwi włączyli się m.in. jego koledzy z policji. Niestety, w marcu spłynęła najgorsza z możliwych wiadomości. Młody mężczyzna nie żyje. Strona bydgoskiej komendy jest teraz czarno-biała. Przyjaciele funkcjonariusza nie mogą uwierzyć w jego śmierć. Wypowiadają się o nim w samych superlatywach.

- Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi - posterunkowego Marcina Wasielewskiego. Marcin Wasielewski był policjantem Wydziału Prewencji Komisariatu Policji Bydgoszcz - Fordon. Zawsze przyjazny, pomocny i otwarty. Jego śmierć spowodowała pustkę w sercach wszystkich, którzy Go znali. Będzie nam Ciebie brakowało! Cześć Jego pamięci! - czytamy w komunikacie bydgoskiej policji. Rodzinie i bliskim funkcjonariusza składamy wyrazy współczucia.

Corab na targach Enex
Materiał sponsorowany
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE