Zima w Bydgoszczy znów dała o sobie znać. Trudne warunki na drogach i chodnikach [WIDEO, ZDJĘCIA, AUDIO]

2021-02-17 8:06

Od rana w Bydgoszczy intensywnie pada śnieg. To oznacza, że na drogach i chodnikach znów są trudne warunki.

W Bydgoszczy znów prószy śnieg. Od wczesnych godzin porannych opady są intensywne. Kierowcy i piesi muszą bardzo uważać, bo warunki na drogach są fatalne. 

Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej przekazał aktualny raport o sytuacji drogowej w Bydgoszczy. Od godziny 4.00 rano pracownicy odśnieżają przystanki, schody i chodniki. Na drogach pracuje 18 pługo-solarek oraz 20 ciągników i mini ciągników. 

Na ulicach jest śnieg i błoto pośniegowe. Ruch na bydgoskich ulicach jest lekko spowolniony, ale odbywa się bez zakłóceń - informują drogowcy.

- Jest ciężko, zwłaszcza na bocznych uliczkach. Widziałam, że częściowo odśnieżali. Jechałam zaraz po odśnieżaniu, na Fordońskiej jeden pas był przejezdny - mówi kierowca w Fordonie.

O poranku na termometrach w Bydgoszczy są -2 stopnie. W ciągu dnia słupek rtęci delikatnie powędruje w górę i będzie ok. 0 stopni. Śnieg, deszcz i deszcz ze śniegiem może padać przez cały dzień. Ciśnienie będzie rosnąć. 

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

O sytuacji na bydgoskich ulicach mówią kierowcy i piesi w Fordonie:
W Bydgoszczy znów prószy śnieg. Są trudne warunki na drogach
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE