Zima w Bydgoszczy znów dała o sobie znać. Trudne warunki na drogach i chodnikach [WIDEO, ZDJĘCIA, AUDIO]

2021-02-17 8:06

Od rana w Bydgoszczy intensywnie pada śnieg. To oznacza, że na drogach i chodnikach znów są trudne warunki.

W Bydgoszczy znów prószy śnieg. Od wczesnych godzin porannych opady są intensywne. Kierowcy i piesi muszą bardzo uważać, bo warunki na drogach są fatalne. 

Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej przekazał aktualny raport o sytuacji drogowej w Bydgoszczy. Od godziny 4.00 rano pracownicy odśnieżają przystanki, schody i chodniki. Na drogach pracuje 18 pługo-solarek oraz 20 ciągników i mini ciągników. 

Na ulicach jest śnieg i błoto pośniegowe. Ruch na bydgoskich ulicach jest lekko spowolniony, ale odbywa się bez zakłóceń - informują drogowcy.

- Jest ciężko, zwłaszcza na bocznych uliczkach. Widziałam, że częściowo odśnieżali. Jechałam zaraz po odśnieżaniu, na Fordońskiej jeden pas był przejezdny - mówi kierowca w Fordonie.

O poranku na termometrach w Bydgoszczy są -2 stopnie. W ciągu dnia słupek rtęci delikatnie powędruje w górę i będzie ok. 0 stopni. Śnieg, deszcz i deszcz ze śniegiem może padać przez cały dzień. Ciśnienie będzie rosnąć. 

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

O sytuacji na bydgoskich ulicach mówią kierowcy i piesi w Fordonie:
W Bydgoszczy znów prószy śnieg. Są trudne warunki na drogach