wokół nas

Wspominamy najciekawsze wydarzenia w Fabryce Lloyda. Tej atmosfery nie zapomnimy!

2024-03-05 21:53

Właściciele spalonej Fabryki Lloyda w Bydgoszczy, inspirując się wsparciem ze strony przyjaciół i lokalnej społeczności, podejmują wysiłki w celu ponownego odbudowania tego istotnego miejsca. Trwa zbiórka funduszy w internecie na ten cel, a zaplanowana wcześniej impreza weekendowa odbyła się w innym miejscu. Przypominamy sobie emocje towarzyszące niezapomnianym koncertom i wydarzeniom organizowanym w Fabryce Lloyda.

Wciąż nie jest jasne, dlaczego doszło do pożaru Fabryki Lloyda w Bydgoszczy. Śledczy biorą pod uwagę różne hipotezy. Właściciele tego miejsca skupili się na działaniu. Powtarzają, że najważniejsze jest dla nich zadbanie o załogę. W miniony weekend zorganizowali zaplanowaną wcześniej imprezę w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Szukają też kolejnych partnerów, z którymi będą mogli współpracować przy organizacji innych wydarzeń, pod uwagę brane są m.in. przestrzenie Hali Targowej.

W internecie trwa zbiórka na odbudowę Fabryki Lloyda. Na koncie jest już ponad 56 tys. zł.

Tak było podczas koncertów i imprez w Fabryce Lloyda w Bydgoszczy

Dla bydgoszczan to było miejsce niezwykle ważne. Odbywały się tam emocjonujące koncerty, duże wydarzenia, niezapomniane imprezy. Zebraliśmy zdjęcia najciekawszych. Przeżyjcie te chwile z nami jeszcze raz.

Murator Remontuje: Malowanie dla każdego
Materiał sponsorowany