W centrum Bydgoszczy kręcą film. Są utrudnienia dla kierowców i pieszych

2022-06-02 14:21
Bydgoszcz
Autor: Dawid Olszewski

W czwartek i piątek ekipa filmowa kręci film w centrum Bydgoszczy. Mieszkańcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Wprowadzono zmiany w organizacji ruchu.

W Bydgoszczy jest kręcony film "Doppelgänger" w reżyserii Jana Holoubka. To film szpiegowski, którego fabuła dzieje się na przełomie lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych w Polsce i we Francji. Premierę zaplanowano na przyszły rok.

2 i 3 czerwca trwają zdjęcia do filmu. W tym czasie trzeba liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Chodzi o Plac Teatralny, ul. Mostową, ul. Stary Port (od ul. Mostowej do ul. Lubeckiego), ul. Grodzką (od ul. Mostowej do ul. Podwale oraz od ul. Przy Zamczysku do ul. Bernardyńskiej wraz z tzw. Placem Solnym).

Ulice i place zostały zamknięte dla samochodów - z wyłączeniem ul. Stary Port od ul. Pocztowej do Lubeckiego. Z zamkniętych dróg i parkingów może korzystać tylko ekipa filmowa.

Na ul. Mostowej w rejonie mostu trzeba spodziewać się też czasowego wstrzymania ruchu pieszego.

Drogowcy apelują o stosowanie się do tymczasowego oznakowania i poleceń służb porządkowych, które regulują ruch w rejonie ulic objętych czasową organizacją ruchu.

Juwenalia na Politechnice Bydgoskiej
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE