Monika Pyrek Tour. Atrakcje dla dzieci i młodzieży w Bydgoszczy już 3 czerwca

2022-05-31 16:15

Wielkie skakanie szykuje się w Bydgoszczy. Szykuje się Monika Pyrek Tour. To profesjonalne zawody skoku o tyczce dla młodzieży. Atrakcje już w piątek 3 czerwca!

Dzięki temu, że poprzeczka zawiśnie na wysokości już od jednego metra, w zawodach mogą wystartować nawet najmłodsi adepci skoku o tyczce, którzy dopiero rozpoczynają swoją sportową przygodę. Monika Pyrek uhonoruje nagrodami zwycięzców w sześciu kategoriach wiekowych – 10, 12, 14, 16 i 18 oraz open, osobno dziewczęta i chłopców. Oprócz tego prowadzona będzie także klasyfikacja generalna całego cyklu.

Jestem dumna z tego projektu i tego, że po raz kolejny zaufało nam Ministerstwo Sportu i Turystyki. W piątek w Bydgoszczy znowu zobaczymy prawdziwych pasjonatów sportu, czyli młodych ludzi, którzy marzą o tym, by kiedyś skakać o tyczce już na dużych wysokościach

– mówi Monika Pyrek, skoczkini o tyczce, wielokrotna medalistka mistrzostw świata i Europy oraz czterokrotna olimpijka.

Oprócz profesjonalnych zawodów tyczkarskich na uczestników będzie również czekać strefa pomiarów i aktywności.

Do wspólnej zabawy zostali zaproszeni uczniowie i nauczyciele bydgoskich szkół i przedszkoli. Wszyscy otrzymają kartę tyczkarza i będą mieli do wykonania kilka zadań, np. hop do kulek, skok na dmuchańca, bieg sprinterski i skoki przez piankowe kamyki.

Najbliższa odsłona akcji w piątek na Zawiszy (Stadion Zawisza – rozgrzewkowy) w Bydgoszczy od 10.00 do 14.00 i poprzedzi organizowany po południu na stadionie 4. Memoriał Ireny Szewińskiej.

Turniej gamingowy 2022 w Bydgoszczy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE