Tłok przed galeriami handlowymi w Bydgoszczy. "Ciężko się dostać do sklepów" [AUDIO]

2021-03-19 15:57
Sklep
Autor: Dawid Olszewski

Przed galeriami handlowymi w Bydgoszczy zrobiło się tłoczno. Od soboty wiele sklepów będzie zamkniętych, więc bydgoszczanie ruszyli na ostatnie zakupy. To wyraźnie widać na parkingach przed galeriami.

Tłok przed galeriami handlowymi w Bydgoszczy. To ostatnia szansa, by zrobić tam zakupy. Od soboty wiele sklepów będzie zamkniętych, bo wchodzą w życie nowe obostrzenia. Trudno znaleźć miejsce na parkingu.

Dość dużo ludzi. Kolejki do sklepów i ciężko się dopchać gdziekolwiek. Wszyscy się śpieszą przed zamknięciem. Nie wiadomo kiedy potem będzie można znowu zrobić zakupy. Ogromny tłok, nie widać pandemii. Generalnie jest ciężka sytuacja w kraju, jeśli chodzi o zakażenia. Jeśli obostrzenia mają pomóc, to jak najbardziej

- mówią klienci galerii handlowej w Bydgoszczy.

W galeriach handlowych będą zamykane sklepy, z wyjątkiem sklepów spożywczych, aptek i drogerii, salonów prasowych, księgarni, sklepów zoologicznych i z artykułami budowlanymi. Nadal będą mogły tam być prowadzone usługi fryzjerskie, optyczne, bankowe i pralnie.

Od 20 marca będą zamknięte również hotele, z wyjątkiem między innymi hoteli robotniczych, a także noclegów świadczonych w ramach podróży służbowych.

Będą zamknięte teatry, muzea, galerie sztuki, kina, baseny, sauny, solaria, łaźnie tureckie, salony odchudzające, kasyna, stoki narciarskie, kluby fitness, siłownie i obiekty sportowe.

Obostrzenia będą obowiązywać do 9 kwietnia.

Kolejki w galeriach handlowych. Posłuchaj klientów w Bydgoszczy:
Designerskie prace studentów z Bydgoszczy. Niektóre nawiązują do epidemii koronawirusa
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE