Teatr w Bydgoszczy szykuje casting do musicalu dla dzieci

2021-10-15 12:03
Teatr Kameralny w Bydgoszczy
Autor: Dawid Olszewski

Teatr Kameralny w Bydgoszczy szuka małych aktorów. Rusza casting do musicalu dla dzieci.

Teatr Kameralny w Bydgoszczy ogłasza casting dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat do musicalu „Matylda”. Polska prapremiera jest planowana jest na 25 lutego przyszłego roku w bydgoskim teatrze. Spektakl powstaje w koprodukcji z Teatrem Syrena w Warszawie, z udziałem wybitnych realizatorów polskich scen musicalowych. 

Próby mają ruszyć w grudniu. Są poszukiwane dziewczynki do głównej roli. Poszukiwane są też dzieci do innych ról, więc mogą się zgłosić też chłopcy.

Wiek to niejedyne wymagania. Trzeba mieć umiejętności wokalne, aktorskie i taneczne. Teatr Kameralny czeka na zgłoszenia do 25 października. Casting jest planowany na 14 listopada.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres audycje@teatrkameralny.com w terminie do 25.10.2021 roku wpisując w tytule maila: MATYLDA CASTING DLA DZIECI

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • Imię i nazwisko, wiek oraz wzrost dziecka;
  • Miasto zamieszkania;
  • Imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego opiekuna;
  • Zgodę na przetwarzanie przesłanych danych osobowych dziecka i opiekuna oraz wizerunku dziecka na potrzeby przeprowadzanego castingu o treści:

Ja niżej podpisany/a jako prawny opiekun………………………. (imię i nazwisko dziecka) wyrażam zgodę jej/jego udział w castingu do spektaklu „Matylda” realizowanego przez Teatr Kameralny w Bydgoszczy i przetwarzanie jej/jego danych osobowych wyłącznie w celach związanych z realizacją castingu, a w przypadku jego wygrania na wykorzystanie jej/jego wizerunku.

Casting będzie się składać z dwóch etapów:

  • Precasting online

W odpowiedzi na przesłane zgłoszenie otrzymają Państwo materiały do przygotowania i nagrania wraz ze szczegółowymi informacjami. Nagrania należy przesłać na adres audycje@teatrkameralny.com najpóźniej do dnia 28.10.2021 roku.

  • Casting z udziałem realizatorów

Dzieci, które zostaną zakwalifikowane do dalszego etapu zostaną zaproszone do udziału w przesłuchaniach scenicznych z udziałem Dyrekcji Teatru i realizatorów.

Tak wygląda Teatr Kameralny w Bydgoszczy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE