filmy

i

Autor: YouTube/Wikipedia

Te postacie z filmów istniały naprawdę! Ich życie nie było jednak takie kolorwe, jak na ekranie [GALERIA]

2023-09-27 8:18

Choć oglądamy ich historie z zaciekawieniem, życie niektórych z nich nie było wcale takie kolorowe, jak przedstawione było to na ekranie. Niedawno szerokim echem odbiła się najnowsza produkcja Warnera Brosa pt. „Elvis”. Na przestrzeni lat publiczność pokochała ekranizacje ukazujące losy bohaterów, którzy istnieli w rzeczywistości. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że dana postać z filmu żyła kiedyś wśród nas. Sprawdź naszą galerię i dowiedz się, którzy z filmowych bohaterów istnieli naprawdę, a Ty nie miałeś o tym bladego pojęcia.

Rok 2013 – do kin wchodzi najnowszy (wówczas) film Warnera Brosa pt. „Obecność” i z miejsca zgarnia prawie 350 milionów dolarów. Pytanie tylko, czy hollywoodzkie dzieło zyskałoby taką popularność, a co za tym idzie – tak wysoki przychód, gdyby nie fakt, że historia wydarzyła się naprawdę.

Energywave w Bydgoszczy

Publiczność od pokoleń uwielbia filmy, które przedstawiają wydarzenia autentyczne. Historia staje się wtedy żywsza, bardziej emocjonalna i bliższa ich sercu. Istnieje jednak wiele fikcyjnych filmów i seriali, w których poszczególni bohaterowie mimo wszystko są prawdziwi. Często nie zdajemy sobie jednak z tego sprawy. Niektóre z tych ekranizacji to naprawdę popularne projekcje. Sprawdź naszą galerię i dowiedz się, które z postaci filmowych istniały naprawdę, a Ty nie miałeś o tym bladego pojęcia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE