tinder

i

Autor: pixabay/Facebook/screen

Te opisy na Tinderze rozbawią cię do łez! Oni nie mieli litości [GALERIA]

2023-03-17 12:24

Tym razem mamy dla was materiał edukacyjny! Posiadasz konto na popularnym Tinderze? Lepiej sprawdź swój opis! Dzięki niemu możesz zarówno zabłysnąć, jak i łatwo stracić szansę na poznanie drugiej połówki. Na Facebooku powstało kilka grup poświęconych tematyce portali randkowych. Internauci opisują tam swoje „randkowe” przygody, a także publikują najdziwniejsze i najzabawniejsze opisy profili innych użytkowników. Dzięki temu możemy dowiedzieć się, jak nie należy pisać na portalu randkowym, by nie zmarnować swojej szansy na znalezienie tej jedynej osoby. Opisy znajdują się w naszej galerii pod spodem.

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu nikt by nie pomyślał, że umówienie się na randkę z obcą osobą będzie takie proste. Obecnie możemy pobrać na telefon kilka aplikacji stworzonych właśnie w tym celu. Dla przykładu, Tinder ułożył specjalny schemat, który ma ułatwić sprawę.

Komputer sam dopasowuje danemu użytkownikowi potencjalnego kandydata, a ten wybiera – czy chce z nim stworzyć tak zwaną „parę”, czy nie – przesuwając wyświetlony na ekranie profil w prawo lub w lewo. Następnie można przejść do konwersacji.

Kameleon Kajek w poważnych tarapatach

Aby zwiększyć swoją szansę na poznanie tej jedynej osoby, „portfolio” użytkowników musi być na tyle atrakcyjne, by przebiło się wśród innych posiadaczy kont. I tu pojawia się problem.

Liczy się nie tylko atrakcyjne zdjęcie, uśmiech i wypisane zainteresowania. O tym, czy drugi użytkownik przesunie jego profil w odpowiednią stronę decyduje również opis. Niektórzy posiadacze kont tym mogą odebrać sobie w ten sposób wszelką szansę na poznanie drugiej osoby.

Na Facebooku istnieje kilka grup, na których internauci co rusz publikują screeny najdziwniejszych i zarazem najzabawniejszych opisów na Tinderze. Niektóre z nich rozbawią cię do łez. Zajrzyj do naszej galerii i zobacz, jak nie należy pisać na portalu randkowym, by nie zmarnować swojej szansy na znalezienie drugiej połówki.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE