Remont Magnuszewskiej w Bydgoszczy. Ulica jest rozkopana [WIDEO, ZDJĘCIA]

2020-08-07 16:04 Dawid Olszewski

Na Magnuszewskiej trwa remont. Ulica jest rozkopana. Kierowcy muszę liczyć się z utrudnieniami. Postęp prac możecie zobaczyć na filmie i zdjęciach.

Remont rozpoczął się w poniedziałek i ekipy od razu wzięły się do pracy. Ulica jest rozkopana. Dla kierowców oznacza to utrudnienia.

Wykonawca wymieni całą konstrukcję drogi. Zostaną też zmodernizowane perony autobusowe, które będą wyłożone trwałą kamienną kostką. Miejsce postojowe dla autobusów w kierunku ul. Wojska Polskiego zostanie dodatkowo wydłużone. Na końcu zostanie odnowione oznakowanie poziome.

Zmotoryzowani muszą jechać inną drogą. Jedna jezdnia została wyłączona z ruchu, a na drugiej został wprowadzony ruch dwukierunkowy. Uważać muszą też piesi - pojawiły się też tymczasowe przystanki autobusowe. Roboty na tym odcinku zajmą około 2 miesięcy.

Na bydgoskich Wyżynach w ostatnich latach przebudowano już sąsiadujące z ulicą Magnuszewską skrzyżowania. Na połączeniu z Wojska Polskiego zamontowano sygnalizację, a na styku z ulicą Glinki i Gniewkowską powstało rondo.

Ruszył remont ul. Magnuszewskiej. Droga jest rozkopana

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.