Przyjaciele

i

Autor: HBO Max/screen, unsplash

Quiz

Arcytrudny quiz dla fanów serialu „Przyjaciele”. Tylko nieliczni znają odpowiedzi na wszystkie pytania

2024-04-14 14:00

Zbliża się 30. rocznica debiutu kultowego serialu „Przyjaciele”. Mimo że większość sezonów powstała w latach dziewięćdziesiątych, historia wciąż pozostaje aktualna. Mimo upływu lat od zakończenia emisji ostatniego odcinka, miliony widzów z całego świata nadal cieszą się oglądaniem "Przyjaciół". Na platformach streamingowych serial został obejrzany ponad 100 miliardów razy. Wielu fanów zna go na wylot. Czy ty również? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie poniżej.

W sobotę, 28 października ubiegłego roku świat obiegła tragiczna informacja. Jeden z szóstki przyjaciół - Chandler, a konkretnie aktor wcielający się w postać zmarł w jacuzzi w swojej posiadłości. Matthew Perry na zawsze pozostanie w pamięci wiernych widzów serialu, a jego rola nigdy nie zostanie zapomniana.

Kultowy serial był kręcony w latach 1994 - 2004 i po dziś dzień oglądany jest przez miliony. Teraz dodatkowo z sentymentem. Na platformie HBO, gdzie dostępne mamy wszystkie odcinki kultowego hitu powstała zakładka „Przyjaciele: kolekcja”.

Tam możemy włączyć katalog np. „Najlepsze momenty Chandlera”, „Najlepsze momenty Phoebe” itp. W każdym katalogu znajduje się seria odcinków, w których dany bohater odegrał większą rolę, a dzięki niemu dany epizod zapisał się w pamięci widzów.

Choć niektórzy oglądali serial kilka, a nawet kilkanaście razy, wiele śmiesznych sytuacji wyleciała im z głowy. Dzięki temu mogą oni ponownie cieszyć się serialem i śmiać się, jakby widzieli dany fragment pierwszy raz. A ty? Czy znasz serial „Przyjaciele” na pamięć? Nic na pewno Ci nie umknęło? Sprawdź swoją wiedzę i rozwiąż nasz quiz!

Nawet najwięksi fani „Przyjaciół” nie zdobędą maksymalnej liczby puntów. A ty?

Pytanie 1 z 13
Sezon 10. Kto był chętny na zakup domu tuż obok wymarzonego mieszkania z ogródkiem Moniki i Chandlera?
"Chcemy chodnika i autobusu". Mieszkańcy ul. Szamocin na Białołęce apelują do urzędników
Listen on Spreaker.