Policja i korki na drodze krajowej nr 10 w kujawsko-pomorskiem!

2022-07-02 10:14
Policja i korki na drodze krajowej nr 10 w kujawsko-pomorskiem!
Autor: KWP w Bydgoszczy

W weekend kierowcy mogą spodziewać się utrudnień na trasie do Minikowa w gminie Nakło. Będą spowolnienia, a ruchem będzie kierowała policja. Podróżujący mogą korzystać z objazdu.

Utrudnienia na kujawsko-pomorskich trasach mogą pojawić się w dniach 2-3 lipca. W sobotę w  Minikowie w gminie Nakło rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH.

Cieszą się one dużym zainteresowaniem. Mogą pojawić się korki, dlatego o płynność ruchu zadbają policjanci.

- Podróżującym w kierunku Bydgoszczy lub z Bydgoszczy w stronę Piły, zaleca się, aby w miarę możliwości korzystać z przejazdu przez miejscowość Potulice, drogą powiatową nr 1926. Pozwoli to z całą pewnością uniknąć stania w korkach i wpłynie na komfort jazdy- informuje podkomisarz Justyna Andrzejewska z KPP Nakło nad Notecią.

Funkcjonariusze apelują do kierowców korzystających w weekend z drogi krajowej nr 10 o rozważną jazdę i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy.

Bunt pracowników MZK w Bydgoszczy. Autobusy i tramwaje nie wyjechały na miasto
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE