Piękna pogoda zachęciła do spacerów. Tłumy w Myślęcinku [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-05-11 17:30

Bydgoszczanie ruszyli do Myślęcinka. W parku zrobiło się tłoczno. Pogoda w końcu pokazała swoje przyjemne oblicze. Jest ciepło i przez cały dzień świeci słońce. Można pospacerować, pojeździć na rowerze czy na deskorolce.

Prawdziwa wiosna w końcu dotarła do Bydgoszczy. Słoneczna pogoda i wysoka temperatura przyciągnęła bydgoszczan do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku.

W Bydgoszczy od kilku dni jest piękna pogoda. Na termometrach w najcieplejszym momencie dnia jest nawet 27 stopni. Błękitne niebo, ani jednego obłoku i przez cały dzień słońce na niebie zachęca do wychodzenia z domu.

Na głównej promenadzie parku myślęcińskiego i na Różopolu zrobiło się tłoczno.

Jest super, ciepło i słońce świeci. Dużo ludzi spaceruje. Długo nie było okazji, by wyjść w taką ładną pogodę. Jeżdżę na desce. Oprócz tego można odpoczywać i się relaksować

- mówią mieszańcy Bydgoszczy.

Władze Myślęcinka informują, że cały kompleks Park Rozrywki-Zaginiony Świat ze względów epidemicznych pozostaje zamknięty. Nie można też korzystać z polany grillowej. Rozpalanie ognia na całym terenie parku jest zabronione.

Piękna pogoda zachęciła do spacerów. Tłumy w Myślęcinku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE