Nielegalne automaty do gier na Kapuściskach. Sprawą zajmują się policjanci i funkcjonariusze KAS

2020-05-21 17:37 Dorota Lakner
Nielegalne automaty do gier
Autor: KWP w Bydgoszczy Nielegalne automaty do gier

Policjanci i funkcjonariusze KAS zabezpieczyli nielegalne automaty do gier hazardowych. W trakcie przeszukania lokalu na bydgoskich Kapuściskach funkcjonariusze zabezpieczyli cztery tego typu urządzenia a także pieniądze.

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy ustalili, że w jednym z lokali na bydgoskich Kapuściskach znajdują się nielegalne automaty do gier hazardowych. Ich podejrzenia potwierdziły się podczas zaplanowanych wspólnych działań z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej w Bydgoszczy.

Funkcjonariusze wspólnie pojechali pod wskazany adres i przeprowadzili tam przeszukanie. Ujawnili cztery nielegalne automaty do gier oraz pieniądze. Wszystkie urządzenia oraz pieniądze zostały zabezpieczone do prowadzonego w tej sprawie postępowania.

„Właściciel” automatów musi liczyć się z poniesieniem odpowiedzialności z kodeksu karnego skarbowego. W takim przypadku za naruszenie przepisów karno-skarbowych może grozić kara grzywny, a nawet kara pozbawienia wolności do lat 3.

COŚ DOBREGO #21

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.