lumpy

i

Autor: pixabay/Google Street View/Facebook

Top 10 w Bydgoszczy

Najlepsze lumpeksy w Bydgoszczy. Tu znajdziesz prawdziwe „perełki” [GALERIA]

2023-11-28 15:08

Ekologicznie, modnie, a przede wszystkim - tanio. Już od kilku lat Polacy coraz częściej stosują tak zwaną zasadę „zero weste”. To ochrona wszystkich zasobów poprzez odpowiedzialną produkcję, konsumpcję, a co najważniejsze - ponowne wykorzystywanie produktów, które wcześniej służyły komuś innemu. To m. in. dlatego coraz więcej Polaków decyduje się na zakupy w second handach. Można tam znaleźć masę modnych i niemalże nowych ubrań za śmiesznie niskie kwoty. W wielu przypadkach nikt nie uwierzy Ci, że twój nowy outfit tak naprawdę nie jest nowy - lecz używany. Oto najchętniej polecane przez bydgoszczan second handy w naszym mieście. Szczegóły znajdziesz w galerii zdjęć.

Jak pokazało badanie Less Group z ubiegłego roku - blisko 70% Polaków odwiedza tak zwane second handy. Połowa respondentów zadeklarowała, że robi to co najmniej raz lub kilka razy w miesiącu!

Co ciekawe - na zakupy w lumpeksach decyduje się coraz więcej ludzi młodych - do 25 roku życia. 25% badanych wskazuje, że kupuje ubrania w second handach nie ze względów ekonomicznych, lecz - ze względu na różnorodny asortyment.

Osoby badane zwróciły uwagę, że to w lumpeksach, nie w galeriach handlowych można znaleźć najwięcej unikatowych „perełek”. Dodatkowo możemy trafić na poszczególne sztuki kolekcji znanych i drogich marek. Z tą różnicą, że zapłacimy za nie „śmieszne” pieniądze. Gdzie udać się na „lumpy” w Bydgoszczy? Już tłumaczymy!

Zimowa Giełda Płytowa w Bydgoszczy

Najlepsze lumpeksy w Bydgoszczy

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawienie najchętniej polecanych przez bydgoszczan second handów z naszego miasta. Pod każdą pozycją znajdziecie dokładny adres, a także zdjęcie z lokalizacją punktu, dzięki któremu będzie Ci łatwiej znaleźć dany lumpeks. Zajrzyj do naszej galerii i skorzystaj z dawki przydatnej wiedzy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE