Koszmarny wypadek w Dąbrowie Chełmińskiej. Samochód dostawczy uderzył w ciężarówkę wypełnioną drewnem

2021-10-15 10:53
Tragiczny wypadek pod Bydgoszczą
Autor: KWP w Bydgoszczy

Tragiczny wypadek na kujawsko – pomorskich drogach. W piątek rano w miejscowości Dąbrowa Chełmińska kierowca Fiata Ducato zderzył się z ciężarówką wyjeżdżającą z lasu. 62-letni kierowca Fiata zginął na miejscu.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem i MAN nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z prawidłowo jadącym samochodem dostawczym.

Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 551 w miejscowości Dąbrowa Chełmińska tuż po godz. 06:30

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki MAN nie ustąpił pierwszeństwa wyjeżdżając z lasu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym drogą samochodem dostawczym marki Fiat Ducato. W wyniku poniesionych obrażeń 62-latek kierujący fiatem poniósł śmierć na miejscu- mówi Lidia Kowalska z KWP w Bydgoszczy.

Bydgoscy policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE