wędka

i

Autor: pexels, zdjęcie ilustracyjne

Wydarzenia

Dzień Dziecka ze sklepem wędkarskim. Młodzi bydgoszczanie mogą zgarnąć vouchery

2023-06-01 9:52

Rusza konkurs dla najmłodszych wędkarzy z okazji Dnia Dziecka. Wystarczy, że stworzą pracę plastyczną dowolną techniką, nawiązując przy tym do wędkarstwa, przyrody lub ochrony środowiska naturalnego, a następnie wyślą ją do salonu wędkarskiego Isika. O szczegółach piszemy poniżej.

Uczestników zgłaszać mogą ich prawni opiekunowie wpisując imię dziecka w komentarzu pod postem sklepu wędkarskiego Isika. Udział w konkursie mogą wziąć dzieci w wieku od 2 do 13 lat.

- Staramy się zaszczepić wśród dzieci dbałość o środowisko naturalne, pozostawianie porządku nad brzegami naszych pięknych rzek i jezior oraz dbałość o ryby. Tylko w taki sposób również nasze dzieci będą mogły cieszyć się wspaniałym, wędkarskim hobby – informuje sklep.

Każdy uczestnik ma za zadanie wykonać pracę plastyczną w dowolnej technice. Temat powinien nawiązywać do wędkarstwa, przyrody lub ochrony środowiska naturalnego. Prace należy dostarczyć do Salonu wędkarskiego Isika lub przesłać na adres salonu: Salon wędkarski Isika, ul. Fordońska 159, 85-739 Bydgoszcz do dnia 30 maja 2023 roku.

- Do pracy proszę dołączyć na osobnej kartce: imię i nazwisko autora (autorki), wiek oraz nr telefonu do opiekuna. Z wszystkich prac wybierzemy 5 naszym zdaniem najlepszych , które nagrodzimy – podaje sklep.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty 1 czerwca w Dzień Dziecka. Zwycięzcy otrzymają nagrody z voucherem do sklepu z zabawkami. Ponadto najlepsi otrzymają również wędkę firmy Robinson.

- Ponadto wyróżnimy kolejnych 5 prac, a nagrodą będzie rodzinny voucher na 1-dniowe wędkowanie na łowisku Łowisko Barcin. Nagrodę ufundował Andrzej Fabijanski – dodaje sklep.

Express Biedrzyckiej - prof. Marcin MATCZAK
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE