Dom w Bydgoszczy mieni się tysiącami światełek. Tutaj czuć magię świąt [WIDEO, ZDJĘCIA]

2022-12-19 14:01
Bydgoski dom w światecznym klimacie
Autor: Dawid Olszewski

Tutaj czuć magię świąt. Tysiące kolorowych światełek i wielkie dekoracje zdobią dom w bydgoskim Fordonie. W tym świątecznym czasie można zapomnieć o rachunkach za prąd, bo liczy się świąteczna atmosfera.

Dom przyciąga wzrok i można tu poczuć magię świąt. Chodzi o posesję w bydgoskim Fordonie, która jest przystrojona tysiącami światełek. Wokół domu jest mnóstwo dekoracji. Właścicielka przyznaje, że to wszystko dla jej brata, który jest osobą niesłyszącą.

Raz w roku możemy go zadowolić. Dla niego to coś wyjątkowego, od dzieciństwa kochał wszystkie błyskotki, światełka. Mama to pielęgnowała i robiła wszystko, by w okresie świątecznym go uszczęśliwić. Niestety bardzo szybko straciliśmy mamę. Wychowywał nas tata, który bardzo się starał, by Andrzejowi dać troszeczkę szczęścia - mówi Pani Agnieszka.

Ozdób w domu i na podwórku jest coraz więcej. Z każdym rokiem dekoracji przybywa.

Staramy się dokupywać, wyszukujemy wszelkich promocji, poświątecznych wyprzedaży. Jest domek św. Mikołaja, są żołnierze, dziadek do orzechów. Dla mnie ulubiona jest choinka w salonie - dodaje.

Dom można obejrzeć z bliska

Właściciele zapraszają do zwiedzania. Mieszkańcy przyznają, że jest tu jak w bajce.

Jest pięknie, jesteśmy pod dużym wrażeniem. Nie spodziewałam się, że będzie tu tak ładnie. Przyjechałam tu specjalnie, bo uwielbiam świąteczne światła, jest cudnie - przyznaje pani Anna.

Każdy może zobaczyć dom z bliska – furtka dla mieszkańców jest otwarta. To okazja, by zrobić pięknie zdjęcia. 

Tysiące kolorowych światełek zdobi dom w bydgoskim Fordonie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE