Chcesz mieszkać oszczędnie i ekologicznie? Postaw na dom z drewna! [ZDJĘCIA]

2020-10-19 7:00 Artykuł sponsorowany

Czy można mieszkać oszczędnie i ekologicznie, zachowując najwyższe standardy? Oczywiście, że tak! Domy z drewna gwarantują nie tylko komfort i wysoką jakość, lecz również obniżone koszty eksploatacji.

Domy z drewna z Bydgoszczy

Firma BydDrew koło Bydgoszczy zajmuje się kompleksową budową domów z drewna. Obiekty cechują energooszczędność, ekologia oraz funkcjonalność. Domy typu kanadyjskiego wykonywane są z drewna najwyższej jakości. To materiał, który żyje, zapewniając mieszkańcom wysokie standardy. To korzystne nie tylko dla domowego budżetu, lecz również dla środowiska.

Niektórzy mogą myśleć, że domy z drewna nadają się do zamieszkania wyłącznie latem. Nic bardziej mylnego – dla takich obiektów odpowiednia jest każda pora. Jakie jeszcze korzyści się z nimi wiążą?

Budujesz z myślą o środowisku

Drewno to surowiec występujący naturalnie. Posiada zdolność do samoregulacji, a także stwarza unikalny mikroklimat, który trudno uzyskać, wykorzystując inne technologie. Kraje, gdzie budownictwo z drewna i architektura drewniana są lepiej rozwinięte, wpływa na jakość życia mieszkańcom. Statystycznie żyją oni kilkanaście lat dłużej niż w państwach, które w mniejszym stopniu decydują się na budowę domów z drewna.

Szybko i nowocześnie

Firma BydDrew stawia na najlepsze na rynku materiały konstrukcyjne, izolacyjne i wykończeniowe. Budowa domu z drewna przebiega szybko, zachowując przy tym wysokie standardy, a projekty wykonywane są według nowoczesnej technologii, bazując na wiedzy i doświadczeniu ekspertów.

W ten sposób powstają solidne i wytrzymałe budynki zapewniające niskie koszty eksploatacji. Ten ostatni aspekt nie wiąże się bynajmniej z tym, że zimą panuje w nich chłód. Domy z drewna są ciepłe, ponieważ ściany zewnętrzne i dach na całej powierzchni pokrywa folia paraizolacyjna, która zapobiega utratom ciepła.

Chcesz poznać domy z drewna bliżej? Firma BydDrew udziela nie tylko fachowych porad, ale i wieloletniej gwarancji na swoje obiekty. Znajdziesz ją pod adresem:

Zielokna k. Bydgoszczy, ul. Jodłowa 37 lub nr tel. 516 170 994. Po więcej informacji odwiedź także stronę internetową: www.byddrew.pl.

Artykuł sponsorowany