Klaudia Archacka

i

Autor: Dawid Olszewski

Królowa piękności

Bydgoszczanka w finale Miss Polonia 2023. Kim jest Klaudia Archacka?

2023-03-28 13:36

Bydgoszczanka powalczy o tytuł najpiękniejszej Polki. Klaudia Archacka znalazła się w gronie dwudziestu finalistek konkursu Miss Polonia. 21-latka ma ogromne szanse na koronę. Jak zaczęła się jej przygoda z konkursem?

Bydgoszczanka walczy o tytuł i koronę. Klaudia Archacka jest w gronie finalistek tegorocznego konkursu Miss Polonia. Podczas półfinału 21-latka reprezentowała nasz region i spośród ponad 150 kandydatek udało się wyłonić finałowe 20 dziewczyn, które będą brały udział w finale. Jest duża szansa, że pierwszy raz bydgoszczanka wygra konkurs.

- Będę starała się jak najlepiej reprezentować nasze województwo, nasze miasto, by wyszło dobrze. Już znalezienie się w finałowej dwudziestce jest dla mnie czymś niesamowitym, ponieważ było bardzo dużo dziewczyn - mówi Klaudia Archacka.

Klaudia ma wiele pasji – jest miłośniczą zwierząt, zna języki obce, prowadzi własny biznes.

- Umiem komunikować się w języku angielskim, hiszpańskim i włoskim. Teraz uczę się rosyjskiego. Kocham zwierzęta, mam dwa koty, a rodzice mają jeszcze trzy. Przyszły do nas i już z nami zostały. Mamy dużo serca do zwierząt i chciałabym to promować - dodaje Klaudia.

Oprócz Klaudii o koronę powalczą jeszcze dwie bydgoszczanki - Sandra Samrowska i Izabela Daszkowska.

Bieg City Trail w bydgoskim Myślęcinku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE